lekarz Grzegorz Pietrak

Psychiatra

Lekarz, specjalista psychiatra, absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie( Warszawski Uniwersytet Medyczny), specjalizacja w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w latach 2010-2013 kierownik zespołu oddziałów - Dziennego Oddziału Leczenia Zaburzeń Nerwicowych oraz Oddziału Dziennego Seniora z pododdziałem leczenia choroby Alzheimera w Warszawie. Zintegrowane podejście terapeutyczne w oparciu o gruntowną diagnozę psychomedyczną, pos...

Pan Doktor leczy mnie już od dobrych kilku lat. Pomógł zarówno mi jak i mojemu tacie. Jest nie tylko świetnym psychiatrą ale również słuchaczem i rozmówcą. Bije od niego ciepło. Idealnie dobrał mi leki. Dzięki niemu trzymam się w dobrej kondycji. Bardzo Panu Doktorowi dziękuję.

Zdecydowanie nie polecam w przypadku poważnej choroby. Lekarz do porozmawiania i wystawienia L4 jedynie.

Witam , chcę pochwalić i docenić pracę Pana Doktora Pietraka:wspaniały lekarz ludzki człowiek i chodząca kompetencja psychiatryczno-psychoterapeutyczna. Towarzyszy mi (z przerwą od czerwca 2012 roku do sierpnia 2013), Dobierał mi leki wcześńiej, a teraz dba o mój powrót do zdrowia na maksa. Jeżeli profilaktyka psychiatryczna (moim przypadku to już tylko zapobieganie nawrotwi schorzenia( to tylko u Pana Doktora. Ja jestem zadowolona i po każdej rozmowie (od 2013 roku sierpnia )wychodziłam podbudowana. Bardzo polecam Pana Doktora Grzegorza Pietraka,na Koshutta 4m 1. Pacjentka M.XYZ

Witam ,
Towarzyszy mi (z przerwą od czerwca 2012 roku do sierpnia 2013),
Dobierał mi leki wcześńiej, a teraz dba o mój powrót do zdrowia na maksa.
to tylko u Pana Doktora.