lekarz Grzegorz Piotrowski

2,6
2,7

Super lekarz, wszytko mówi tłumaczy a do tego mega sympatyczny, zmieniam mojego wieloletniego lekarza właśnie na tego. Nie sugerujcie się tak jak ja tym co tu piszą.wizyta wyglądała jak prywatna.

Nie sugerujcie się tak jak ja tym co tu piszą.wizyta wyglądała jak prywatna.

Pierwszy i ostatni raz. Boleśnie przeprowadzone badanie. Nic nie tłumaczy. Pytania zadawane przez doktora są dziwne i nie na miejscu. Rozmowa bardzo nieprzyjemna.

Nie polecam. Zamiast odejść na emeryturę to blokuje miejsce innym lekarzom. Byłam u niego bo do innych lekarzy trzeba dlugo czekać na wizytę. Ale więcej nie pójdę. Bardzo nie delikatny, nic nie mówi i nie tłumaczy. Byłam u wielu innych lekarzy na NFZ i jeszcze takiego nie spotkałam.

Polecam z całego serca. Miły, uprzejmy, kompetentny. Chodzę do doktora 10 lat i wszystko na wysokim poziomie.

Totalna porażka, lekarz bardzo nie uprzejmy, zadawał dziwne pytania na temat poprzednich badań (np. gdzie były wykonywane, na odpowiedź,że prywatnie dodał "uuu bogata Pani jest), był bardzo nie miły, wręcz wredny....najgorsze jest jednak to jak podszedł do badania...byłam u wielu ginekologów i nigdy wcześniej mnie tak nie bolało.... Po wizycie po paru dniach pojawiła się infekcja....odradzam !!!

Pan Piotrowski jest nie kompetentnym ginekologiem. Byłam u niego pierwszy raz i nigdy więcej. Nie polecam !!!! dziwie się że wg pracuje jako ginekolog

Pan Piotrowski jest nie kompetentnym ginekologiem.
Byłam u niego pierwszy raz i nigdy więcej.
Nie polecam !!!!
dziwie się że wg pracuje jako ginekolog

Chodzę do doktora odkąd pamiętam. Prowadził moją ciążę i jestem zadowolona. Dziękuję za poświęcony czas i polecam. Miły, uprzejmy i kompetentny.