lekarz Grzegorz Piskulak

CZYTAŁAM UWAŻNIE WSZYSTKIE OPINIE DOTYCZĄCE PANA DOKTORA I POSTANOWIŁAM PODZIELIĆ SIĘ SWOJĄ.JEST NAS W DOMU 4,KTÓRE LECZĄ SIĘ U PANA DOKTORA PISKULAKA I ŻADNA Z NAS NIGDY NA NIEGO NIE NARZEKAŁA.WRĘCZ PRZECIWNIE BARDZO CIESZYMY SIĘ,ŻE TRAFIŁYŚMY WŁAŚNIE DO NIEGO.JA NIGDY NIE BYŁAM W SZPITALU,KIEDY PAN DOKTOR PRZYJMOWAŁ ALE MOJA SIOSTRA I MAMA OWSZEM.NIGDY NIE ODCZUŁY ŻADNEJ NIEPRZYJEMNOŚCI ZE STRONY PANA DOKTORA,WCZEŚNIEJ LECZYŁY SIĘ U INNYCH BARDZO ZNANYCH LEKARZY W GDYNI,ALE NIE BYŁY ZADOWOLONE.NIE PODCHODZILI ONI RZETELNIE DO SWOICH OBOWIĄZKÓW ZARÓWNO W SZPITALU JAK I NA WIZYTACH PRYWATNYCH.NATOMIAST Z PANEM DOKTOREM JEST INACZEJ,JEST RZETELNYM,PROFESJONALNYM I WBREW NIEKTÓRYM OPINIOM BARDZO MIŁYM LEKARZEM. MOJA SIOSTRA LEŻĄC W SZPITALU MIAŁA ZAPEWNIONĄ DOBRĄ OPIEKĘ,A MOJEJ MAMIE KTÓRA BYŁA W POWAŻNYM STANIE I MIAŁA TĘ NIEPRZYJEMNOŚĆ LECZENIA SZPITALNEGO URATOWAŁ ŻYCIE(DODAM,ŻE BYŁA POD OPIEKĄ SZPITALNĄ U RÓWNIE ZNANEGO PANA DOKTORA,KTÓRY CIESZY SIĘ BARDZO DOBRĄ OPINIĄ WŚRÓD INTERNAUTEK I SAMA NIE WIEM CZEMU, TO WŁAŚNIE PRZEZ NIEGO MOJA MAMA BYŁA BLISKA ŚMIERCI).NO ALE DZIĘKI BOGU BYŁ TAM RÓWNIEŻ PAN DOKTOR PISKULAK, KTÓRY Z PEŁNYM PROFESJONALIZMEM ZAJĄŁ SIĘ MOJĄ MAMĄ. A JA TRZY LATA TEMU BĘDĄC POD OPIEKĄ PANA DOKTORA URODZIŁAM ŚLICZNĄ,ZDROWĄ CÓRECZKĘ. I NIE MIAŁAM PROBLEMU Z OBECNOŚCIĄ MĘŻA PODCZAS USG,A KIEDY RODZIŁAM SWOJĄ CÓRECZKĘ W SZPITALU REDŁOWSKIM, A PANA DOKTORA AKURAT NIE BYŁO W SZPITALU TO I TAK O WSZYSTKIM WIEDZIAŁ I NASTĘPNEGO DNIA PRZYSZEDŁ DO NAS NA ODDZIAŁ ŻEBY SPRAWDZIĆ CZY WSZYSTKO JEST OK. ZAWSZE SŁUŻY SWOJĄ POMOCĄ I RADĄ,DZISIAJ BARDZO MAŁO JEST TAKICH LEKARZY NIESTETY.TO,ŻE POCZUŁY SIĘ PANIE NIEPRZYJEMNIE PRZEZ PANA DOKTORA PISKULAKA TO MOŻE WYNIK CIĘŻKIEGO DNIA W PRACY,CZY PO PROSTU ZWYKŁEGO ZMĘCZENIA.WIEM,ŻE TO ŻADNE TŁUMACZENIE BO PRZYCHODZĄC DO LEKARZA OCZEKUJEMY RZETELNEGO I PRZYJAZNEGO PODEJŚCIA DO PACJENTA,ALE JESTEŚMY TYLKO LUDŹMI I CZASEM DOCHODZI DO NIE PRZYJEMNYCH SYTUACJI.TO JEST TYLKO MOJA OPINIA,JA Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ MOGĘ POLECIĆ PANA DOKTORA PISKULAKA.

Serdecznie Polecam!! Cudowny Lekarz ! Zawsze znajdzie czas dla kazdej pacjentki na wyjasnienie wszelkich pytan i watpliwosci.

Ja jestem zadowolona z Pana Doktora moim zdaniem jest lekarzem jakiego szukamy takiego ktory odp na wszystkie pytania i jesli chodzi o leczenie stara sie wyjsc z sytuacji jak najmniej bolesnie ja sama trafiłam do doktora na oddział w gdyni jest słownym i dobrym lekarzem obiecał ze bedzie mnie operował i tak było na dodatek zrobił mi takie ciencie ze jest prawie nie zauwazalne profesjonalnie zrobione tak by było jak najmniej bolu chodze do doktora prywatnie ale kiedy jestem czyms zaniepokojona przyjmnie mnie rowniez w szpitalu bez problemu i potraktuje tak jak w prywatnym gabinecie.... tacy lekarze powinni byc doceniani bo mało takich jak P. Doktor w naszej słuzbie zdrowia. Jestem Zadowolona z usług Dokrota i mam nadzieje ze bedzie P. Dr mogł prowadzic moja ciaze o ktora sie staram z Narzyczonym. Pozdrawiam Pana Doktora. Pacjientka Natalia.

Polecam pana Doktora jak najbardziej. Jako jedyny wiedział na co choruje nikt z pozostałych 5 ginekologów nie wiedział i leczyli mnie nie tak jak powinni

Dr. Piskulak jest osoba kompetentna i godną polecenie. Z jego usług korzystaja wszytstkie kobiety w mojej rodzinie i są bardzo zadowolone. Sama korzystam z jego usług od ponad roku a od dwoch miesiecy jestem mama zdroewgo chlopczyka, ktory przyszedl na swiat caly i zdrowy dzieki trafnej decyzji Pana doktora i choc nie bylo go przy samym porodzie to jego interwencja doprowadzila do ciecia cesarskiego i przyjscia na swiat Malego. Zawsze rzetelnie i dokladnie odpowiada na wszystkie pytania, odbiera telefony o kazdej porze a po urodzeniu synka odwiedzal mnie na oddziale zeby srawdzic co u nas. Na USG bez problemu mogli wejsc czlonkowie mojej rodziny jesli tylko byli wtedy ze mna a ja wyrazilam na to zgode. W chwili obecnej kolejna ciezarna z mojej rodziny korzysta z uslug tego doktora i jest zachwycona. Szczerze i goraco polecam. Szczescliwa mama i zadowolona pacjentka:))

bez wątpienia POLECAM!!! jestem jego pacjetka od 7lat,prowadził moja ciąże jak i wykonywał cesarkę w szpitalu w redłowie,nie mogłabym wyobrazic sobie nikogo innego na tym miejscu. Zaufanie do niego jest dla mnie bezcenne.Planuje druga ciążę i oczywiscie prowadzić ją bedzie Pan Grzegorz.Nie zliczę nawet ile znajomych,kolezanek i ile osób z rodziny wysłałam do niego,które nie tylko przechodziły z nim ciąże,porody ale i tradycyjne badania,i zadna z nich nigdy złego słowa na niego nie powiedziała i z tego co wiem nie zrezygnuja z niego tak jak i ja! pozdrawiam a.k.

bez wątpienia POLECAM!!!
pozdrawiam a.k.

Polecam pod każdym względem! Uprzejmy, wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na każde pytanie, stara się poświęcić każdej pacjentce jak najwięcej czasu. Jeszcze raz polecam!!!

Pan Piskulak to wspanialy czlowiek ale Panie polózne chyba minęly sie z powołaniem....masakra. Troche uprzejmosci DROGIE PANIE to nie jest państwowa przychodnia.A Pan doktor to anioł...

Wspaniały lekarz, dzięki swojej wiedzy odpowiednio wykorzystanej, pomógł mi i mojemu mężowi w długotrwałych staraniach o dziecko. Udało się, będziemy rodzicami, a nasze Maleństwo choć narazie jest w moim brzuchu dalej pozostaje pod opieką Pana Doktora, jest to najlepsza opieka jaką mogłam mu zapewnić.

Polecam każdemu!!! Świetny specjalista. Życzyłabym wszystkim takich lekarzy.

Polecam każdemu!!! Świetny specjalista. Życzyłabym wszystkim takich lekarzy.