lekarz Grzegorz Pośpiech

USG, Ginekolog

2,5
2,5

Nie nie nie. Lekarz na pierwszy rzut oka super. Uprzejmy, pogada o pogodzie i innych bzdetach. Niestety po czasie okazało się,że mimo zaawansowanaego zespołu policystycznych jajników (co oczywiście powiedział mi inny ginekolog)słyszałam że mam piękne jajniki. Teraz się bujam po szpitalu endokrynologicznym już drugi rok i niestety słyszę że może być problem z zajściem w ciąże bo choroba jest przechodzona ( nie leczona) a do doktora chodziłam parę dobrych lat.Także radzę z daleka.

Bardzo niekompetentny lekarz. Nie ma pojęcia co robi, nie wykrył u mnie nadżerki. W dodatku wyników cytologii, którą mi zrobił nigdy nie ujrzałam na oczy. Moja znajoma też u niego robiłą to badanie i też nie dostała wyników. Zwykły oszust, interwencje w ogóle nie pomogły. Odradzam.

Bardzo polecam tego lekarza. Obecnie prowadzi mnie już w drugiej ciąży!!! Zaleca odpowiednie badania i szczegółowo bada. Bardzo uprzejmy i miły, nie odczówam stresu idąc na wizytę.

Byłam u tego lekarza i uważam że nie jest odpowiedni do spełniania funkcji ginekologa. Moja wizyta trwała zaledwie 4min(z zegrakiem w ręce)I nic podczas tej wizyty się nie dowiedziałam. Jest lekarzem sympatycznym lecz mało odpowiednim na ginekologa.