dr n. med. Grzegorz Ratyński

Zdecydowanie polecam! Jest naprawdę dobrym specjalistą, poświęcił mi bardzo dużo czasu tłumacząc jaka jest przyczyna mojego bólu biodra, dostałam zastrzyk w biodro i ból minął. Nie zbywa pacjentów i w porównaniu do innych nie każe się leczyć ketonalem.

Bez komentarza wizyta krótka ja odprawina z kwitkiem bez pomocy.

Bez komentarza wizyta krótka ja odprawina z kwitkiem bez pomocy.

bardzo bardzo dziękuję, za takiego lekarza, wszystko w jak najlepszym porządku

bardzo bardzo dziękuję, za takiego lekarza, wszystko w jak najlepszym porządku

Witam wszystkich uczestników forum a w szczególności pania ze Szpitala Zachodniego wierną fankę pania Beate Jarzabek, która niczym pożytecznym w instytucji jaka jest Szpital się nie zajmuje. Pani Beato zamiast zajac się pracą, prosze nie wypisywac bzdur na forum o doktorze Ratyńskim. Ja wszystko rozumiem, że jeszcze pania nie bzyknął zreszta ktoby wogole chciał, i tak to pani nic nie pomoże pisząc takie cieplusie słowa na jego temat, prawda jest brutalna czy sie pani to podoba czy nie. Pozdrawiam - miłej pracy

Dziękuję Najwyższemu, że prowadząc rękę dr Ratyńskiego, tak naprawdę uratował mi życie, bo kalectwo to już tylko połowa życia. Wytłumaczył mi wszystko, nawet zagrożenia, wyjaśnił jak i co będzie operował, jaki będzie proces dochodzenia do zdrowia i ile on potrwa. Ba, wiedząc o wypadku, zebrał cały zespół operacyjny i czekał od 7-mej rano w NIEDZIELĘ. To, że funkcjonuję, choć do pełnej sprawności upłynie wiele czasu to Jego zasługa. A ja nie wiem jak Mu dziękować. Sądzę, że do końca moich dni zostanę Jego dłużnikiem. Janusz Kolczyński

Janusz Kolczyński

Genialy ortopeda i wspaniały człowiek. trzy dni po operacji kręgosłupa na własnych nogach poszłam do domu.

Świetny lekarz, profesjonalista, znakomicie mnie wyleczył !!!

Świetny lekarz, profesjonalista, znakomicie mnie wyleczył !!!

Prawdziwy mruk z tego doktora ale lekarz z niego chyba dobry bo moja noga miewa się dobrze. Gratuluję awansu. Mam nadzieję że teraz jako ordynator w końcu nauczy pan pielęgniarki pracy z pacjentami bo są do niczego - wszystkie !!! Gdyby też wymieniał pan sekretarkę to proszę mieć mnie na uwadze a gwarantuję że w godzinach pracy nikogo do pana nie dopuszczę :) Liczę dni do kolejnej wizyty w pana gabinecie - oddana bez reszty pacjentka p. Felczak - cmmok cmmok

Dr G.Ratyński jest nie tylko świetnym lekarzem ale również posiada predyspozycje aktorskie. Można to chodzące "ciacho" oglądać w TVN Style nt. "Szpital Zachodni". Zapraszam do oglądania szczególnie te pacjentki, które pod pretekstem wyimaginowanych dolegliwości zapychają kolejkę w przychodni do dr blokując zwyczajnie dostęp do lekarza tym naprawdę chorym. Serial "Szpital Zachodni" pokazuje na żywo szczególnie zabiegi. Będziecie więc drogie Panie miały okazję podziwiać swojego GURU z piłą, młotkiem i wiertarką w ręku wkręcającego różnego rodzaju śruby w kości żywych ludzi. Widok obłędny !!!! Patroszenie świni w mięsnym to pan pikuś przy łataniu połamańców w wykonaniu tak zajebiście przystojnego mężczyzny jakim bez wątpienia jest Dr G. Ratyński !!!

Wspaniały, kompetentny Lekarz. Nieprawdopodobnie Cudowny Człowiek. Podarował mi dar bezcenny - nadzieję...i nigdy się nie zawiodłam. W mojej chorobie miałam szczęście spotkać Jego na swej drodze: Chirurga o wspaniałych dłoniach, wielkim sercu i charyzmie. Jest bezkonkurencyjny! Brakuje skali do oceny. Świat byłby piękniejszy i lepszy, gdyby było więcej lekarzy Jemu podobnych. Nisko chylę czoła przed profesjonalizmem, dobrocią i urokiem osobistym tego Lekarza ciała i duszy.