dr n. med. Grzegorz Ratyński

Być może przez niego i jego wspaniałych kolegów do dziś Nie Chodzę !!!

Być może przez niego i jego wspaniałych kolegów do dziś Nie Chodzę !!!

Bardzo kompetentny lekarz specjalista chirurg ortopeda wykonujący swoją pracę z ogromnym poświęceniem i troską o powrót do zdrowia swoich pacjentów.Bardzo miły w kontakcie z pacjentem wzbudzający pełne zaufanie.Ilość pacjentów oczekujących w przychodni na wizytę u tego lekarza w stosunku do innych ortopedów mówi wszystko o zaufaniu do jego kompetencji i fachowości.Bardzo skromny oddany swojej pracy.Dr Judym w nowszym wydaniu.Z całą odpowiedzialnością polecam wszystkim tego wspaniałego lekarza.

Jestem po wypadku samochodowym, potrzebowałem pomocy specjalisty i znajomy polecił mi Pana Doktora. Jest naprawdę dobrym lekarzem, ale przede wszystkim człowiekiem, czego nie można powiedzieć o innych pseudo lekarzach u których byłem. Nie jest pazerny na pieniądze jak inni, potrafi pomóc, podchodzi do swojego zawodu z pełnym profesjonalizmem. Jest godny polecenia,z czystym sumieniem więc polecam tego świetnego lekarza.

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu. Przywrócił mi parę miesięcy temu wiarę w fachowość białych fartuchów. Nieschematyczny, sympatyczny i nie traktuje pacjentów jak idiotów. Polecam

Być może moja ocena wyrażona tutaj będzie jeszcze pod wpływem pozytywnego szoku jakiego doznałam po rezygnacji z "opieki" ortopedów - rutyniarzy i spotkania właściwego człowieka na właściwym stanowisku. Tym człowiekiem jest bez wątpienia dr. Grzegorz Ratyński. To wspaniały lekarz, doskonały fachowiec i człowiek o dobrym, ciepłym spojrzeniu, którym budzi zaufanie i wiarę w powodzenie operacji. Nie jest łatwo dostać się pod jego opiekę ale polecam Go z całym przekonaniem każdemu cierpiącemu tak jak ja cierpiałam. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Wspaniały człowiek: ciepły , serdeczny i uprzejmy. Jako lekarz: zatroskany pacjentem, taktowny, pozbawiony powszechnej w środowisku lekarzy arogancji i zarozumialstwa, kompetentny i przyjazny. Szkoda , że jeden z nielicznych. Dzięki Panie DOKTORZE.

Zawodowiec. Zna się na rzeczy. Można liczyć na rzeczową, obszerną poradę. Kolega chodzi do Doktora regularnie i jest b. zadowolony - od niego się dowiedziałem o Panu Ratyńskim. Sympatyczny, konkretny, nie leje wody tylko tłumaczy jak trza. Na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolony.

Za każdym razem gdy jestem u Pana Doktora mam wrażenie że jestem dla Niego wyjątkową pacjentką. Nic podobnego, tak są traktowani wszyscy pacjenci. Za kilka dni czeka mnie u Pana Doktora operacja i poddaje się jej bez lęku bo mam ogromne zaufanie Niego. Prosze nie krzywdzić tak wspaniałego chirurga złośliwymi komentarzami bo z całą pewnością na nie nie zasługuje.....

Absolutnie nie polecam,dla niego starszy człowiek to śmieć.Arogancki na granicy chamstwa.Operacje z wizyt prywatnych robione bardzo szybko ,natomiast z wizyty z NFZ odległe.Ciągłe przesuwanie operacji,diagnozę zmienił mojej mamie w ciągu roku,obiecywał tylko,że już,już...i nic.Mama straciła przeszło rok i zero leczenia.Jeszcze raz ...unikać jak ognia..jest taki, jak nasza służba zdrowia..... Oddział Ortopedii w Szpitalu w Grodzisku Mazowieckim to typowa Spółka z o.o. ordynatora Ratyńskiego i konowała Melona. Ten pierwszy na prywatnych wizytach pozyskuje pacjentów do płatnych zabiegów, a później jego zastępca M.Melon ostentacyjnie klasyfikuje pacjentów na prywatny i publiczny umieszczając ich ...

Oddział Ortopedii w Szpitalu w Grodzisku Mazowieckim to typowa Spółka z o.o. ordynatora Ratyńskiego i konowała Melona. Ten pierwszy na prywatnych wizytach pozyskuje pacjentów do płatnych zabiegów, a później jego zastępca M.Melon ostentacyjnie klasyfikuje pacjentów na prywatny i publiczny umieszczając ich nawet w tej samej sali. Gdy pacjent publiczny wzywa pielęgniarkę słyszy warczenie w stylu "czego znowu ?" , tymczasem do pacjenta prywatnego personel zagląda co 15 min i grzecznie pyta czy czegoś nie potrzeba. Jeszcze raz ... unikać jak ognia i jak najszybciej zlikwidować ten chory układ kolesi.

Wielokrotnie korzystałam z porad ortopedycznych , ale nigdy nie spotkałam się z tak miłym i wyrozumiałym na moje cierpienie doktorem. Pan doktor dokładnie mnie przebadał i wnikliwie zapoznał się z moją historią choroby . Poradził , abym jeszcze wykonała dodatkowe badanie w celu postawienia przez niego właściwej diagnozy . Ponownie z wynikiem badania zgłosiłam się do pana doktora i zostałam bardzo szybko przyjęta . Pan doktor po zapoznaniu się z dodatkowym moim badaniem , bardzo dokładnie wytłumaczył na czym polega moje schorzenie ortopedyczne i co należy w moim przypadku robić , aby powrócić do zdrowia . Jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi za okazałą w stosunku do mnie dużą cierpliwość jak i zrozumiałe dla mnie wytłumaczenie , jak mam postępować ,aby moje cierpienia się zakończyły . Pan doktor jest doświadczonym lekarzem i wspaniałym człowiekiem ! Dziękuję Panu bardzo !!!