dr n. med. Grzegorz Rozwadowski

Ortopeda, Reumatolog, Internista

Po wypadku na nartach miałam kontuzję kolana, przez kilka tygodni leczyłam u chirurga, ale bez skutku, dopóki nie trafiłam do Lekarza Rozwadowskiego, który fachowo ocenił, zrobił zabieg i po rehabilitacji juz od kilku lat nie mam z kolanem problemów. Dziekuję :)

Trafiona diagnoza, skuteczne leczenie, żeby tylko kierownictwo DCR umożliwiło, poprzez odpowiednie kontrakty/finansowanie/ wykazanie się Panu Doktorowi i jego wspaniałym współpracownikom pomocy swoim pacjentom. Dziękuję Panie Doktorze! Maciej Przemyślak

Maciej Przemyślak

Bardzo kompetentny lekarz, cierpliwy i sympatyczny. Mam 37 lat. Nagle, bez żadnej przyczyny pojawił mi się problem z kolanami - tak bolały, że bez kul nie mogłam chodzić. Praktycznie w ciągu tygodnia zostałam uziemiona. Pan Doktor był trzecim z kolei ortopedą, do którego trafiłam i dopiero tu zostałam prawidłowo zdiagnozowana. Wcześniej bezskutecznie leczono mi kolana choć nie było objawów stanu zapalnego, nawet miałam już skierowanie na zabieg artroskopii. Natomiast Pan Doktor Rozwadowski już na pierwszej wizycie wykluczył choroby zwyrodnieniowe kolan, a jako przyczynę bólu w kolanach wskazał ucisk na nerwy ...

Bardzo kompetentny lekarz, cierpliwy i sympatyczny.
Natomiast Pan Doktor Rozwadowski już na pierwszej wizycie wykluczył choroby zwyrodnieniowe kolan, a jako przyczynę bólu w kolanach wskazał ucisk na nerwy w kręgosłupie na odcinku lędźwiowym, co potwierdziły kolejne badania - rtg wykazało że mam lordozę.

Naprawde jest rewelacyjny wyleczyl mi moj kregoslup i czuje sie swietnie bez proponowanej operacji przez innych lekarzy

bardzo miły i uprzejmy,kompetentny- wrażenie po pierwszej wyzycie pozytywne, leki trafione a czy leczenie odniesie skutek - czas pokaże?

Niezwykły człowiek, bardzo ciepły, serdeczny, warto takich doceniac :)

Niezwykły człowiek, bardzo ciepły, serdeczny, warto takich doceniac :)

Bardzo dobry lekarz, miły ale przede wszystkim zna się świetnie na tym co robi, Dziękuję za wszystko panie Grzegorzu!!!

Cudowny czlowiek! Pomogl mi bardzo.Lecze sie u niego od 20 lat. Podchodzi do pacjenta indywidualnie.

wspanialy cvzlowiek i lekarz,oby wiecej takich

wspanialy cvzlowiek i lekarz,oby wiecej takich