lekarz Grzegorz Świsulski

Traumatolog, Ortopeda

Ten doktor jest naprawdę rewelacyjny. Pierwszy raz miałam artroskopie 15 lat temu a rok później drugą w szpitalu kolejowym właśnie wykonaną przez Pana Grzegorza. Przez te wszystkie lata nie narzekałam dopóki nie zerwałam wiązadła (ACL). Ciesze się że znowu trafiłam pod opiekę tego lekarza. Był bardzo miły i fachowo ocenił stan kolana i co trzeba robić dalej. Teraz jestem prawie 1,5 roku po rekonstrukcji i jest ok. Tak naprawde o sukcesie danego zabiegu świadczy wytrwała i solidna rehabilitacja po nim. Bez niej kolano może sie posypać znowu. Takie moje zdanie!!! Jeszcze raz polecam tego lekarza!

Bardzo dobry fachowiec od kolan!!! Miałem uszkodzoną łekotke i zerwane więzadło . Straszono mnie dwoma zabiegami on zrobił jeden , jestem bardzo zadowolony.

Po kilku artroskopiach na w innych szpitalach , z polecenia trafiłam pod skrzydła p.Grzegorza Świsulskiego. Szybka diagdnoza, z przedstawieniem problemu pacjentówi, niewymuszona własna decyzja i udany zabieg przygotowujący do rekonstrukcji ACL. Gabinet prywatny, więc jasne, że za wizytę należy zapłacić. 80zł jednak jest jedną z niższych, obecnych stawek na wrocławskim rynku. Nawiasem mówiąc odnoszę wrażenie , że dr z pewnym trudem reaguje na pytanie "Ile płacę...?" Osoby, które z taką łatwością wypisują o łapówkach zapytam, czy otrzymały od p Dra taką propozycję? Zastanowiłabym się nad konsekwencjami takich wypowiedzi. Wszystkim kolanowcom ...

Wszystkim kolanowcom polecam lekarza Grzegorza Świsulskiego.
HG

Zdecydowanie nie polecam,zrobił mi artroskopie owszem wszystko w porządku ale po rekonstrukcji ACL lepiej nie mówić, dochodzę do zdrowia już 1,5 roku przeszczepił mi wiązadło nie w tym miejscu musiałam mieć jeszcze trzecią operację mało tego bierze łapówki.

Niedawno zrobił mi kolano - uraz po piłce nożnej . Super fachowiec , miałem farta wolne terimny były - bo ktos zrezygnował. W szpitalu MSWia 3 dni leżałe, dzisiaj robie rechabilitacje. Jestem mega zadowolony - POWAGA !! Polecam każdemu . ps. Czytałem tam czyjąś opinie na temat sugerowania łapówki - ja nie odczułem nawet przez chwile czegoś takiegi . Nawet podziekowć sobie nie pozwolił.

Doskonały fachowiec!!!Trochę gburowaty,małomówny i niezbyt miły,ale ma złote ręce.Poskładał kolano i połamane kości nogi, najlepiej jak mógł!I nie chciał pieniędzy!

Bardzo dobry specjalista, godny zaufania przeprowadzał mi atroskopię w czerwcu i rekonstrukcję ALC w listopadzie bez rzadnych powikłań

Lekarz godny polecenia, mało mówi dużo robi DOBREGO!!! gdyby nie on mój mąż byłby kaleką - po wizycie na traugutta we wrocku.

w lutym zerwałem ACL (narty ;-)), po powrocie do kraju zderzyłem się z rzeczywistością dotyczącą kosztu tej operacji i czasu wykonania, pomógł mi dr Świsulski, wykonał szybko artroskopię i teraz czekam na rekonstrukcję mam nadzieję że wszystko skończy sie dobrze, za rok chciałbym wracać na narty !!! i na pewno zaproszę Pana Grzegorza !!!,

Po urazie, inny ortopeda nic nie zdiagnozował. Dopiero doktor Świsulski wystawił poprawną diagnozę, którą potwierdził rezonans magnetyczny. Sama zdecydowałam się na zabieg i faktycznie pod koniec roku kalendarzowego nie było szans na zabieg. Musialam czekać do początku roku, kiedy to szpital uzyskał nowe limity od NFZ i lekarz ma większe możliwości. Z zabiegu wycięcia łękotki byłam bardzo zadowolona (szybko wróciłam do sprawności bez komplikacji). Teraz rehabilituję sie po rekonstrukcji ACL i dopiero za 2 miesiące będę w stanie ocenić, czy zabieg zakończył się sukcesem. Wiem jednak, że sukces operacji zależy w bardzo dużym stopniu od rehabilitacji. Jeśli ktoś nie słucha się zaleceń, to może mieć problem. Porażka nie musi być z winy lekarza. Myślę, że to, że lekarz nie jest rozmowny nie wynika z tego, czy dasz mu kasę, czy nie. On ma taki charakter. To, czy zapisze cię na termin w szpitalu, zależy w dużej mierze od systemu służby zdrowia, który często związuje ręce samym lekarzom. Poza tym w samym szpitalu okazało się, że dziennie można wykonać 3 operacje, więc nie ma fizycznie możliwości wciśnięcia kogoś na listę, bo wcisnąć można się do kolejki w sklepie, ale nie przy tak odpowiedzialnej sprawie jak kolejka do operacji. Ogólnie jak dotąd bardzo dobrze oceniam tego lekarza i poleciłabym go innym pacjentom. Prawdą jest jednak, że lekarz ten mógłby być bardziej rozmowny. Myślę, że o rehabilitacji lepiej rozmawiać i ortopedą i z rehabilitantem o wieloletnim stażu, który codziennie widzi, jakie zabiegi skutkują po jakich urazach.