lek. med. Grzegorz Sztajnert

Lekarz medycyny pracy

Lekarz nieuprzejmy i nieprzyjemny w kontakcie, na prośbę pacjenta nie chce wdać zaświadczenia o wynikach badań. Brak znajomości obowiązujących procedur, przez lekarza straciłem zdrowie i czas załatwiając kilkukrotnie kwestie które powinien dopilnować podczas wizyty.

Lekarz medycyny pracy nie polecam, nie otrzymałem właściwej dokumentacji dla pracodawcy. Niewłaściwe pieczątki, nie chciał poprawić swoich błędów, szkoda czasu lepiej badania medycyny pracy wykonać u innego lekarza medycyny pracy. Więcej nie skorzystam

Więcej nie skorzystam