Lekarz Medycyny Pracy Warszawa

Reumatolog, Lekarz medycyny pracy

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Grochowska 166

wizyta już od 120
Bardzo , sympatyczny i uprzejmy .Wizyta udana,leczenie zaczete .Bardzo mile jestem zaskoczona nie bylo pospiechu i rozmowy do siebie .Pan doktor bardzo kompetentny,swietnie wszystko wytlumaczyl.Bardzo jestem zadowolona ze trafilam do tego lekarza
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Katarzyna Dejneka

Lekarz medycyny pracy, Specjalista USG

Katarzyna Dejneka
Ul. Barcicka 33
Bielany, Warszawa

Lekarka godna polecenia. Usg brzucha było zrobione dokładnie z informacją co dalej zrobić i gdzie zrobić operacje.Polecę na pewno rodzinie i znajomym.

lekarz Andrzej Modzelewski

Lekarz medycyny pracy

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Grochowska 166

Bardzo dobry lekarz, życzliwie nastawiony do pacjentów. Polecam badania wstępne, profilaktykę.
Krzysztof Majchrzak
Warszawa Lekarz medycyny pracy dr Katarzyna Mudel

dr Katarzyna Mudel

grupa lux med
racławicka 132 b

Mam wielkie szczęście, że trafiłam do dr Kasi. Jest to bardzo sympatyczna, ciepła osoba, bardzo profesjonalna, dokładna, delikatna i troszcząca się o swoich pacjentów. Przed pierwszym zabiegiem bardzo się stresowałam, gdyż pierwszy raz korzystałam z medycyny estetycznej. Zabiegi jakie miałam wykonane to: modelowanie ust, wypełnienie poziomych zmarszczek czoła oraz tych wokół oczu a także wypełnienie doliny łez. Przed zabiegami Pani dr Mudel szczegółowo objaśniła przebieg każdego nich, to co będę ...
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Wiesława Szymańska

Widok 10 (Terapia)

Ja se swojej strony bardzo polecam Panią doktor. Zawsze wystawia trafna diagnozę. Po prostu się nie cacka i ma taki swój fajny styl. Mi bardzo przypada to do gustu bo nie jestem typem który oczekuje od lekarza głaskania po głowie i robienia teatrzyków . Solidna rzetelna i pewna swego. Klient nie ma tu czasu na żale i ujadanie . Od razu jest kierowany na konkretne badania i przyczyna problemu jest ...
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Anna Niemczuk-Szczytkowska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Akademicka Służba Zdrowia
Mochnackiego 10

Bardzo nie miła i arogancka.
Jeszcze nigdy w życiu nie trafiłam na takie zachowanie ze strony lekarza.
Według mnie, taka osoba nie powinna pracować z ludźmi.

Wizytę miałam umówiona na 10:15 a przyjęto mnie dopiero o 10:45. Bardzo slabo się czułam, miałam okropne bóle brzucha i nie byłam w stanie chodzić do pracy. Zamiast wypisać mi zwolnienie, usłyszałam tylko że powinnam się „opanować”.

Nie wiem ...
Opinia dodana przez: Nicole

Alicja Gago-Sierota

Szpital Praski
Widok 10

super lekarz, leczę się u Pani doktor ponad 10 lat, jest kompetentna, miła.

lekarz Barbara Remiszewska

Lekarz medycyny pracy, Neurolog

LUX-MED
Al.Jerozolimskie162

Nie zgadzam sie z opiniami ze za pieniądze leczy .chodzilam do niej jeszcze do szpitala na Wołowską i teraz jeżdżę do Lux medu .nie widze różnicy !!!!jestem bardzo zadowolona ,zawsze mi pomagała ,zlecala badania i podejmowała leczenie.nie raz postawiła mnie na nogi.
Opinia dodana przez: Karolina

Lekarze medycyny pracy w Warszawie