Lekarz Medycyny Pracy Warszawa

dr Katarzyna Mudel

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny

grupa lux med
racławicka 132 b

Do Pani doktor trafiłam za namową przyjaciółki i bardzo się cieszę, ponieważ przede wszystkim efekt jest taki, jak chciałam, usta wyglądają naturalnie są w sam raz poza tym Pani doktor bardzo miła i uprzejma i też widać,że nie robi wszystkiego w pośpiechu, tylko wszystko dokładnie, precyzyjnie. Obsługa na recepcji klinice ArsEstetica też na plus. Polecam!

Opinia dodana przez: Luiza

lek. med. Iwona Kowiranda

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

TiM Usługi Medyczne
ul.Długa 44/50

Dawno nie trafiłam na tak rzeczowego lekarza. Miły, sympatyczny, uśmiechnięty. Rozmawiał ze mną jak z partnerem. Nie traktował mnie przedmiotowo. Brakuje mi słów,żeby opisać wspaniałe podejście tego lekarza do pacjenta. Wyszłam z gabinetu naprawdę zadowolona. Wszystko mi Pan Sławomir wytłumaczył, nie zbywał. Zdecydowanie dostosowuje sposób wypowiedzi do rozmówcy. Ma naprawdę ogromną wiedzę i jak będę miała problem to na pewno skorzystam z jego pomocy. Lekarz godny zaufania i polecania- oby więcej takich ludzi w tym zawodzie.

Mroczna 9/11/13 lok. 93

Nie tylko przepyta i podpisze papier do pracy, ale naprawdę cierpliwie sprawdza, czy nic złego się nie dzieje. Zdecydowanie polecam!

lekarz Anna Gadowska

Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 2

Świetny lekarz! Przemiła osoba - wysłucha i dopiero wystawi diagnozę, wytłumaczy, pokieruje, poświęci tyle czasu, ile potrzeba na wizytę, a nie jej odbębnienie. POLECAM

Opinia dodana przez: a a

lekarz Iwona Dobiecka

Lekarz medycyny pracy, Internista

Interna, med. pracy, bad. kierowcw
św. Franciszka Salezego 6

wyjątkowa sumienna oddana swojej pracy szkoda że jest tak mało lekarzy z takim podejściem do ludzi .

Opinia dodana przez: Mariusz

Ewa Markowska

Lekarz medycyny pracy

Stalowa 16a

Lekarka bardzo kompetentna, cierpliwa, wynikliwie przeprowadzająca wywiad. Bardzo uprzejma i z poczuciem humoru. Polecam.

lekarz Regina Kozyrek

Bardzo mi pomogła w moich problemach zdrowotnych. Dziś trudno o takiego lekarza

lekarz Lidia Rosłon

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA

Świetna, pełna empatii i kompetentna lekarka! Postawiła precyzyjną diagnozę i wdrożyła skuteczne leczenie w przypadku pozornie poza jej specjalizacją.

Lekarze medycyny pracy w mieście Warszawa