lekarz Grzegorz Walczyński

Bardzo dobry lekarz,dokładnie wszystko tłumaczy,bardzo dba o swoich pacjentów, nawet potrafi zadzwonić do rodziców i zapytać jak badania,jak się czuje i dziecko,jeśli jest coś powaznego.zleca dużo badań,nie twierdzę że nie ma potrzeby.

Ten lekarz nigdy nie dostanie negatywnej opini, gdyż byłoby to mocno niesprawiedliwe. Niesamowity specjalista i bardzo dobry człowiek. Jako jedyny z wielu zlecił mnóstwo badań po czym zdiagnozowal przyczynę przewlekłego kaszlu u mojego synka. Od innych lekarzy zawsze słyszałam, że to wirusowy kaszel i sam przejdzie. Jakoś przez pół roku nie przechodził... Pan doktor każdego małego pacjenta traktuje wyjątkowo, A rodzicow z szacunkiem. Bardzo, bardzo go polecam. Niestety trudno się do niego dostać.

Ja również jestem pod wrażeniem Pana Doktora. Pojechałam z synkiem na izbę i miałam szczęście trafić właśnie na niego. Spokój, kompetencja, jasny przekaz i szacunek do małego pacjenta, to cechy, które urzekają w Doktorze. Dawno nie trafiłam na takiego lekarza. Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjentów świat byłby piękniejszy. Dziękuję za zdiagnozowanie syna i oby spełniło się powiedzenie że dobro powraca...

Jeszcze nie spotkałam takiego lekarza. Śmiejemy się że nawet w "na dobre i na złe" takiego nie ma. Kompetentny, nie traktuje małych pacjentów szablonowo, wszystko tłumaczy i zawsze można liczy na jego pomoc. Dziękujemy za pomoc.

Jedyny radomski pediatra, do którego mam pełne zaufanie. Kompetentny, z rewelacyjnym podejściem do pacjentów. Cierpliwie odpowiada na pytania rodziców.

bardzo dobry lekarz, aż sama byłam zdziwiona kiedy trafiłam z dzieckiem do szpitala, kompetentny, wszystko wyjaśnia i nie olewa pacjentów, same pozytywy :)

Wspaniały lekarz, polecam każdemu, miły, uprzejmy, konkretny.

Wspaniały lekarz, polecam każdemu, miły, uprzejmy, konkretny.

Właśnie wróciłam z synkiem z Izby Przyjęć w Szpitalu na Józefowie. Miałam tam okazję korzystać z konsultacji i porady lekarskiej Pana Doktora. Muszę powiedzieć, że taka wizyta z dzieckiem u lekarza to przyjemność. Człowiek pełen spokoju, ciepła i uśmiechu. Natychmiastowa profesjonalna diagnoza. Umie ukoić dziecko i nerwy zatroskanych rodziców. Chciałoby się mieć na co dzień takiego lekarza dla całej rodziny. Adaś i Jego Mama dziękują serdecznie.:)

Wspanialy czlowiek , lekarz cieszę sie ze moj synek trafił własnie pod jego opiekę . Dziękuje Panu Doktorowi

Lekarz z powołania, za każdym razem kiedy mój maluch ląduje w szpitalu zostaje otoczony rewelacyjną opieką, pan doktor poświęca każdemu dziecku maksimum uwagi, szkoda, że takich lekarzy jest tak mało...