lekarz Grzegorz Walczyński

Drugi lekarz w moim życiu, który zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Profesjonalny lekarz, miły, podchodzący z szacunkiem do pacjentów. Chciałabym wiedzieć czy poza szpitalem też gdzieś przyjmuje i leczy dzieci, ale na razie nie udało mi się tego dowiedzieć. Chciałabym, żeby mój synek miał takiego lekarza w razie potrzeby.

Wspaniały lekarz z powołania. Było by cudownie gdyby naszymi dziećmi zajmowali się tylko tacy lekarze. Panie doktorze dziękuję za opiekę nad Laurą.

Ma jasne przesłanie do pacjentów, mówi A albo B, a nie jak większość lekarzy, że może tak a może nie, ale to się okarze. Zdecydowanie unika umieszczania dziecka w szpitalu tak długo, jak to jest możliwe. Szalenie życzliwy i mądry człowiek. Zdecydowanie jeden z najlepszych lekarzy, jakich kiedykolwiek spotkałem na swojej drodze. Ma świetne podejście do dzieci.

takiego lekarza to ze świeczką szukać!wspaniały lekarz i człowiek!POLECAM

takiego lekarza to ze świeczką szukać!wspaniały lekarz i człowiek!POLECAM

Byłam z dzieckiem w szpitalu. Pan doktor jest zastępcą ordynatora. Rewelacyjny człowiek:) Do każdego małego pacjenta ma idealne podejście. Zawsze uśmiechnięty. Swoim uśmiechem zarażał swoich pacjentów. Lekarz na medal:)

Lekarz na medal:)