Zgadzam się z poprzednimi opiniami. .. takiego lekarza całe swoje życie nie spotkałam. Od ręki zostałam przyjęta , przebadana na wszystkie ewentualności. Zadziwiające podejście do pacjenta nawet na drugi dzień po wizycie lekarz pyta:jak się pani czuje. .. szok pozytywny oczywiście. Dziękuję za postawienie na nogi i ogarnięcie moich obaw w związku ze zdrowiem. życzę ssamych sukcesów ;)

Oby więcej takich ludzi jak Pan Doktor Grzegorz!!!Bo to On jako jedyny(a dzwonilam do kilku innych lekarzy) postanowił mi pomóc, choć naprawdę był bardzo zajęty!!!Jak dla mnie to WIELKI CZŁOWIEK!!!! Ukłon i Szacunek w Pana stronę!Po takich sytuacjach czlowiek wie ze gdzieś jest tam ktoś kto w miare swoich możliwości zawsze nam pomoże i to szczerze pomoże a nie bo musi! Bardzo Dziękuję. Pozdrawiam;-)

Serdeczne podziękowania za okazane zrozumienie i poświęcony czas dla całej naszej rodziny. Nawet nie zdawałam sobie sprawy ze istnieją jeszcze tacy lekarze jak dr Winiarski. Profesjonalizm,serdeczność, zaangażowanie. Polecam

Jako jedyny zobowiązał się opiekować moim nieuleczalnym ojcem. Podszedł do tego wszystkiego profesjonalnie. Lekarz na każde zawołanie. O każdej porze dnia i nocy mogłam zadzwonić i zawsze służył rada. Ojciec umierał bez bólu a my wszyscy byliśmy do tego przygotowani. Czlowiek dusza. Polecam wszystkim a najbardziej tym którym już wszyscy pomocy odmówili.

Całkiem niedawno miałem okazję "poznać" dr Winiarksiego. Otrzymałem fachową pomoc, umiejetnie postawiona diagnoza, skuteczne dobranie leków. To bardzo wspanialy i przesymaptyczny lekarz budzący wielkie zaufanie. Jest wyrozumiały i zawsze sluzy dobra rada i pomocą. Jest lekarzem, jakich teraz mało, to prawdziwy lekarz z powolania, poswieca sie, potrafi sie przyłozyc a jak widac medycyna to jego mocna strona. Jest dobry w tym co robi i jestem pewien, ze odniesie wielki sukces , czego zyczymy my - pacjenci.

Dwa miesiące temu, podczas opieki nad naszą chorą na nowotwór mamą miałyśmy okazję poznać dr Winiarskiego, dla którego wiek oraz zasobność portfela pacjenta nie gra roli. To nie tylko profesjonalny lekarz, ale i wspaniały, dobry człowiek. Poświęca swój czas nie tylko pacjentowi, ale także najbliższej rodzinie chorego. Prawdziwy lekarz z powołania, niezwykle zaangażowany w swoją pracę, fachowiec z wiedzą i sercem. Polecamy wszystkim, którzy w ciężkim czasie choroby potrzebują nie tylko profesjonalnej pomocy medycznej, ale również wsparcia życzliwej osoby.

Dużo nie trzeba chwalić....jesli ktos lubi to co robi, to robi to profesjonalnie....Profesjonalista pod kazdym wzgledem

Właściwy człowiek na właściwym miejscu!!!! Zdecydowanie polecam :-)

Właściwy człowiek na właściwym miejscu!!!! Zdecydowanie polecam :-)

Jedyny lekarz ktory zdecydowal sie przyjechac do ciezko chorej zony.Od pierwszej wizyty wiedziałem ze byl to trafny wybór.Serce, czas i poswiecenie jakie włozyl by opiekowac sie zona sa nie do oceny.Lekarz ktorego wszystkim innym polecam.Mlody mily sympatyczny z duza wiedza,tlumaczacy istote choroby i leczenie.Prawdziwy przyjaciel rodziny

Naprawdę wspaniały lekarz z powołania. Potrafi wysłuchać i przede wszystkim interesuje się pacjentem, nie traktując go jak większość, jako kolejnego numerka na liście pacjentów. Młody, z ogromną wiedzą i wnikliwością. Bardzo rzetelny-drugiego takiego trudno by znaleźć-przedkładam go nad całą resztę wieloletnich, znudzonych zawodem rutyniarzy!