lekarz Grzegorz Witych

Ginekolog położnik, Ginekolog

Konkretny, uczciwy, kompetentny, dokładnie taki jaki powinien być Ginekolog. Pan Witych robi wszystko by pacjentka czuła się komfortowo, ma czas by szczegółowo odpowiedzieć na każde pytanie. Gabinet bardzo dobrze wyposażony, czysty i nowoczesny. Naprawdę gorąco polecam.

Wszystko super, tylko ta cena... jest obłędna!!! Jak zaczęłam do niego chodzić parę lat temu, to wizyta kosztowała 60 zł, a teraz 150!!! To chyba lekka przesada, nie sądzicie?!! A poza tym, położna (ta starsza) to chyba odwieczną menopauzę przechodzi i zamiast lekarzowi, to jej sodówa odbiła, bo wyżej ...niż ...ma - beznadzieja!! A ta położna z Chełmku, to w schronisku dla niebezpiecznych zwierząt powinni ją zamknąć!! Lekarz jako osoba ok! Pozdrawiam i polecam :)

Witam! Gorąco polecam wszystkim tego doktora. Całą ciąże chodziłam, lekarz przyjął poród i chodze do niego w dalszym ciągu. Bradzo miły i otwarty a co najważniejsze kompetentny. Pod opieką takiego lekarza chce się rodzić dzieci.

Witam!

Ten sam lekarz od lat,mam zaufanie,poleciłam znajomym,miły,życzliwy,otwarty,kompetentny.

Wraz z żoną chodziliśmy do Pana doktora podczas ciąży. Polecam na 100%. Pomimo mojego bardzo złego nastawienia do służby zdrowia w Polsce, ten lekarz ma u mnie 100% pozytywnych opinii. Gabinet doktora bardzo dobrze zaopatrzony. Jako tata polecam wszystkim przyszłym tatom :D

Dr Witych jest moim lekarzem już od lat. Prowadził moją ciążę. Dzięki temu lekarzowi mimo komplikacji urodziłam zdrową i śliczną córeczkę. Kompleksowa i bardzo bardzo dobra opieka zarówno podczas wizyt kontrolnych jak i w szpitalu. Z tym lekarzem czułam się bezpiecznie!!! Polecam wszystkim znajomym i nieznajomym.

polecam tego lekarza prowadził moją ciąże 4 lata temu i teraz znów jestem w ciązy i niewyobrażam sobie innego lekarza niż dr.Witych:)pozdrawiam

jest bardzo dobrym lekarzem.dzięki niemu urodziłam urodziłam zdrową córeczkę .odpoczątku miałam problemy krwawienia itd ale dzięki niemudonosiłam ją do siódmego miesiąca.

Od 2 lat chodzę do tego lekarza.Badania są na miejscu i jak dotąd dobrze mnie leczył. Poleciłam go innym osobom i też są zadowolone.

Jak dla mnie rewelacyjny lekarz, godny polecenia innym.

Jak dla mnie rewelacyjny lekarz, godny polecenia innym.