dr n. med. Grzegorz Zbigniew Ziołodr n. med. Grzegorz Zbigniew Zioło - zdjęcie profilowe

dr n. med. Grzegorz Zbigniew Zioło

Pulmonolog

Jestem zadowolony., Problemem sstanowi czas oczekiwania na wizytę i trudności z kontaktem.

Pan dr Zioło jest naprawdę lekarzem, który ma wyśmienite podejście do pacjentów, ogromną wiedzę medyczną i nie tylko. Szczerze polecam wizyty w Jego gabinecie. Beata Kowalewska

Beata Kowalewska

Istotą lekarza jest leczyć,ale też buć kometentnym ,ten człowiek jest na swoim miejscu ,dobry fachowiec z wiedzą medyczną i intuicja lekarska,dobrym podejśćiem do pacjęta.

Super lekarz :)Warto się do niego wybrać

Super lekarz :)Warto się do niego wybrać

WSZYSTKO OPROCZ CENY WIZYTY W NAJLEPSZYM PORZĄDKU

WSZYSTKO OPROCZ CENY WIZYTY W NAJLEPSZYM PORZĄDKU

Cóż lekarz dobry, ale nie spodziewałam się takiej kwoty. W prywatnych gabinetach płaciłam do tej pory 100 zł. Oczywiście można powiedzieć, że idąc prywatnie płaci się za wizytę i ja się z tym zgadzam, jednak z taką kwotą się nie spotkałam. Myślę, że jest sporo dobrych pulmonologów zachowujących się przyzwoicie. Niestety idąc do lekarza (przynajmniej w tym przypadku) nie dowiedziałam się ile wynosi koszt wizyty.

byłam w szpitalu w zdunowie wspaniały lekarz polecam

byłam w szpitalu w zdunowie wspaniały lekarz polecam

dr nauk med. Grzegorz Zioło jest wspaniałym lekarzem a przede wszystkim świetnym specjalistą , powierzyłam pod opiekę Pana doktora moja Mamę 76 letnią osobę .Zaangażowanie i profesjonalizm na najwyższym poziomie oraz niesamowita cierpliwość i odpowiednie podejście do starszej osoby. Z wyrazami wielkiego szacunku . Marzena Rumianek

Z wyrazami wielkiego szacunku .
Marzena Rumianek

Wyśmienity człowiek,lekarz ,specjalista polecam wszystkim