Pulmonolog Szczecin

lekarz Małgorzata Radkowska

Pulmonolog, Pediatra

Brązowa 73
70-781 Szczecin

leczę się u pani doktor piąty rok ,super kontakt i pełny profesjonalizm, kompetentna ,z uwagą i cierpliwością traktuje pacjenta,wyjątkowo i niespotykanie uprzejma i miła ,zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: wiechu
Szczecin Pulmonolog dr n. med. Grzegorz Zbigniew Zioło

dr n. med. Grzegorz Zbigniew Zioło

Pulmonolog

Sokołowskiego 11a lok. 2
70-891 Szczecin

Witam powyższe opinie negatywne na temat pana Grzegorza uważam za nie stosowne ,moim zdaniem ci ludzie ,którzy piszą te bzdury wyssane z ich pustych głów nigdy nie mieli styczności i kontaktu z Lekarzem
Lekarz bardzo miły i kontaktowy .
Poświęca sporo czasu na wywiad z pacjętem.
A co do umawianie wizyt zawsze jest pod telefonem.
Ceny wizyt w normie za spędzony czas w gabinecie pana Grzegorza.
Polecam ....
Opinia dodana przez: Artur

Danuta Karaś

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jagiellońska 67a/3
70-378 Szczecin

Zdecydowanie, nie polecam tego lekarza. Diagnoza jest zależna od aktualnego humoru Pani doktor co jest niedoszczelniane. Dodatkowo, nie ma kompletnie podejścia do dzieci, jest wyniosła a rodziców traktuje ich jak głupich. Na jednej wizycie mówi jedno na drugiej się tego bezczelnie wypiera. Przez Panią doktor moje dziecko przez ponad rok czasu jadło rzecz która go uczula i męczyło się z objawem alergii która nie daje mu normalnie funkcjonować. Na testach ...
Opinia dodana przez: Marta

Piotr Marciniak

Internista, Pulmonolog

109 Szpital Wojskowy

Szczecin

Bardzo dobry lekarz, pan Marciniak zadaje masę pytań odnośnie choroby i każdy szczegół ma dla niego znaczenie ;) 100% kompetencji, poświęconego czasu, tłumaczenia choroby. Polecam każdemu z problemami pulmonologicznymi. Po wyjściu miałam wrażenie, że nie zostałam z moim problemem sama. Dziękuję i bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Piotr Serwatowski

Pulmonolog, Onkolog

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Jestem bardzo rozczarowana po spotkaniu z dr Serwatowskim .Moja mama jest chora na nowotwór płuc.Przeszła operację ,chemioterpię i radioterapię. Po dwóch miesiącach wystąpiły przeżuty do wątroby, kręgosłupa. Pan dr. Serwatowski zakwalifikował ją na chemię. Po pierwszej dawce pojawiły się problemy neurologiczne, o czym przy drugiej chemii poinformowałam pana doktora. Potraktował to z obojętnością i podała mamie drugą chemię .Stan mamy bardzo się pogorszył. Zachowywała się dziwnie, miała omamy, splątaną mowę ...

Joanna Herbowska

Almedica
Jagiellońska 67A/3
70-382 Szczecin

Jest wyjątkowa w tym co robi! jako jedyna rozpoznała moją chorobę i potrafiła ją wyleczyć. Pozdrawiam Ewa K

lekarz Dorota Małosek

Pulmonolog

Szczecin

Leczę się u Pani doktor ponad 20 lat . Wszystkie te opinie to bzdury. Jest przemiłą osobą , poświęca dużo czasu pacjentowi, kompetentna ,bardzo dobry pulmonolog. Od 20 lat chodzę do Pani doktor , najpierw na Janosika , teraz do przychodni Astmamed i nigdy nie widziałam , żeby dr była agresywna lub wyrzucała za dzrzwi pacjentów !!! To jakieś kompletne bzdury !!! Polecam doktor Małosek z całego serca.

dr n. med. Lucyna Jastrzębska

Almedica
Jagiellońska 67A/3
70-382 Szczecin

Pani doktor jest lekarzem b. kompetentnym, zna problemy swoich pacjentów, szczegółowo wyjaśnia objawy choroby, zakres leczenia, pamięta każdego pacjenta, jest uprzejma i miła, ma wspaniałe podejście do dzieci. Polecam Ją każdemu znajomemu.
Regina Hepko

lekarz Wiesława Zapłata-Sikorska

Pulmonolog, Pediatra

ul. Brylantowa 8
71-235 Szczecin

Po 4 latach niezliczonej liczbie wizyt u innych lekarzy Pani doktor jako jedyna zdiagnozowała córkę , wysłała nas na badania i to na CITO, mało tego po nich sama zadzwoniła zapytać jak wyszły . Spokojnie wszystko tłumaczy , poświęca czas .
Opinia dodana przez: Ania

Pulmonolodzy w Szczecinie