lekarz Grzegorz Zylbersztejn

Lekarz bardzo profesjonalny,rzeczowy i konkretny.przeprowadził operację kamienicy woreczka żółciowego,szybko doszłam do zdrowia,bardzo miły-polecam

Plastyka przepukliny pachwinowej. Wszystko ok. Pełna informacja. Fachowa operacja. Zero powikłań. Mistrz w swoim zawodzie. Życzliwy i otwarty na potrzeby i pytania pacjenta.

Lekarz usuwał mi przepuklinę pachwinową. Wszystko dokładnie mi wytłumaczył, nie miałem żadnych wątpliwości. Solidna firma, polecam.

Odradzam każdemu tego pana chirurga. Nie potrafi przeprowadzić prostego zabiegu laparoskopii pęcherzyka żółciowego. Przez jego brak fachowości, wylądowałam na miesiąc w innym szpitalu, z ciężkimi powikłaniami - pan doktor przeciął mi drogi żółciowe laparoskopem. Może i sympatie i zaufanie wzbudza, ale za jego błąd - cierpię i o krok wymknęłam się śmierci. Odradzam każdemu zarówno pana doktora Zylbersztejna jak i CMD, które umywa ręce, nie przyznaje się do błędu, i nie zajmuje się jakimikolwiek komplikacjami po operacji. P.S: Pan doktor nie przyznał się do błędu, ustawił usg ze swoim kolegą, ...

Odradzam każdemu tego pana chirurga.
Nie potrafi przeprowadzić prostego zabiegu laparoskopii pęcherzyka żółciowego.

P.S:
Pan doktor nie przyznał się do błędu, ustawił usg ze swoim kolegą, i twierdzili że drogi żółciowe nie są naruszone, a że mam niby kamień w przewodach żółciowych.
Niestety na zabiegu usunięcia kamieni w innym szpitalu, ECPW, wyszła prawda.
Uszkodzenie dróg żółciowych.

Przeszłam ciężką operację zespolenia dróg żółciowych z jelitem.

ODRADZAM KAŻDEMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Usuwałem kaszaka w Klinice Damiana, wszystko poszło sprawnie. W niedzielę musiałem przyjechać na zmianę opatrunku, której dokonuje pielęgniarka, doktor specjalnie przyjechał aby zobaczyć czy dobrze się goi i nie wziął za to ani grosza (tzn. zapłaciłem jedynie za zmianę opatrunku).

Usuwałem kaszaka w Klinice Damiana, wszystko poszło sprawnie.