lekarz Halina Antychowicz-Kluczyk

1,3
1,8
1,2
1,5

Tragedia. Usg stoi w kącie nie używane , nie chciala zrobić usg ( 7 tydzien) , kazała przyjsc za 3 tygodnie. Zero informacji, tlumaczen , i jeszcze z pretensją ze zadnego zwolnienia mi nie wypisze ( a ja nawet o to nie zapytałam ) nie nie nie ! wyszłamz gabinetu z płaczem

Nie polecam. Jest to osoba o bardzo małej kulturze osobistej. Podczas ostatniej wizyty (zaburzenia miesiączkowania o podłożu hormonalnym) nawet nie zostałam zbadana. Nigdy nie otrzymałam też skierowania na poziom hormonów. Na pytania dlaczego mój organizm tak reaguje, otrzymałam odpowiedź, że tak może być, gdyż ,,natura szaleje". USG piersi zaproponowała abym zrobiła w Eskulapie prywatnie, ponieważ ona również korzysta z prywatnych badań

nie tłumaczy chorób, tabletki wypisała bez żadnych badań i pytań

nie tłumaczy chorób, tabletki wypisała bez żadnych badań i pytań

odradzam leczę się u mniej z powodu braku miesiączek, nie zbadała nie zrobiła nawet usg, wypisała leki a po ostatniej wizycie jestem załamana bo machnęła reką i powiedziała ze poczekamy jak to bedzie, jest wybuchowa nie powiedziała co jest przyczyna takich zdarzeń a jak o coś zapytać to pani dr wybucha z pretensją a skąd mam to wiedzieć, prowadziłam u niej ciąże i tez jestem niezadowolona zero informacji i stwierdzenie ze najważniejsze ze dziecko żyje-wielkie dzięki za taka opiekę

Brak profesjonalizmu W 7 tygodniu ciąży (testy ciążowe pozytywne) zapytała po co przyszłam? Stwierdziła, że wcale nie muszę być w ciąży, że będzie wiadomo w 10 tygodniu. Aha zakazała brać mi witaminy dla kobiet w ciąży i nie uprawiać seksu do 4 m-ca. Dodam jeszcze, że wcale mnie nie zbadała. Odradzam. Aha tak się zdenerwowałam, że zrobiłam USG u innego lekarza (serce zarodka biło i wszystko wyglądało prawidlowo)

Chodziłam do Pani Kluczyk państwowo, nie miła, nie kompetentna, nie lubi ciężarnych!!