dr Halina Stolarczyk-Biskupek

Ginekolog

3,5

zdecydowanie odradzam wizytę u dr Stolarczyk, dr jeżeli tak mogę napisać o kimś, kto nie potrafi odróżnić prawidłowo przebiegającej ciąży od ciąży pozamacicznej!!!u mnie Ta pani zdiagnozowała prawidłową ciążę, skasowała 120 zł, pogratulowała i zezwoliła na wyjazd nad morze(nic mi nie dolegało, super zdrowie).tam po tyg wylądowałam w szpitalu i okazało się ze jestem w 7 tyg ciąży pozamacicznej, operowano mnie w ostatnim momencie, bo po operacji powiedziano mi że pęcherzyk płodowy pękł im na stole operacyjnym, także kilka godzin poźniej i wykrwawiłabym się, nie zdążyłoby pogotowie...Ta pani swój brak kompetencji i wiedzy tuszuje miłym uśmiechem, spokojem, czym wzbudza zaufanie...ale takich błedów się nie popełnia, no chyba, że dysponuje się tak słabym sprzętem medycznym i tak nikłą wiedzą,,,,ODRADZAM WSZYSTKIM

Dr Biskupek prowadziła moją trzecią ciąże i jestem bardzo zadowolona.Od 4tyg do końca 5 miesiąca miałam ciąże na podtrzymaniu,w 7 miesiącu u synka stwierdziła wodniaka jąder ale wszystko wytłumaczyła co to jest i uspokoiła.Bardzo chciałam żeby pani dr Biskupek był przy porodzie i tak też było trafiłam na dyżur dr Biskupek i jestem bardzo zadowolona.Poród przebiegł szybko sprawni w miłej atmosferze z pomocą dr Biskupek,każdego dnia odwiedzała nas pytała o samopoczucie a leżałam 7 dni.DZIĘKUJE ZA OPIEKĘ!!!