Hanna Czekańska-Karel

jest to lekarz, który nie zna się na niczym. Według tej pani pęcherzyk żółtkowy to nieżyjący bliżniak

pani doktor traktuje ludzi jak przedmioty jest opryskliwa nie polecam

pani doktor traktuje ludzi jak przedmioty jest opryskliwa nie polecam

polecam tą panią wszystkim wymagającym pacjentkom-podchodzi do problemu bardzo powaznie

Nie mogę uwierzyć w powyższe opinie.Dla mnie p.dr zawsze miła, wszystko wystarczająco tłumaczy-mówi zrozumiale.Ma jak każdy człowiek swoje humory ale mi akurat to nie przeszkadza.Dzięki niej mam wspaniałe dziecko, ciąża była zagrożona większość czasu spędziłam w szpitalu, gdzie informacje były na dobrym poziomie. Jestem nadal pacjentką i polecam innym.

Jestem nadal pacjentką i polecam innym.

Lekarka ma kompletny brak podejscia do pacjenta. Badanie trwalo 10 minut lekarka nie chciala mi wytlumaczyc choroby ( na czym polega jak leczyć) bo stwierdziła " PANI POWIINA SAMA TO WIEDZIEC" nie polecam nikomu tego lekarza, poniewaz wykazuje sie kompletna niekompetencja oraz brakiem szacunku do pacjenta.

trudno mi uwierzyć w komentarze powyżej ... dla mnie była bardzo miła,rozmawiała ze mna przez 40 min tłumacząc o co chodzi, tak że po wizycie wyszłam uspokojona i zadowolona W szpitalu sprawiała wrażenie profesjonalnej.

trudno mi uwierzyć w komentarze powyżej ...

miałam bóle w dole brzucha w 26 tygodniu ciąży, na wizycie powiedziałam o tym i nic, zero reakcji. Wkrótce trafiłam do szpitla i ciąża zakończyła się przedwczesnym porodem, dziecko żyło dobę. Nie chciałabym, żeby kolejny dzieciaczek przez tą lekarkę został aniołkiem.

Gdy w ciąży chodziłam do niej (i płaciłam) to było normalnie -jak u lekarza. Jak trafiłam do szpitala przed porodem to nawet mnie nie poznała, zero jakiegokolwiek zainteresowania, nic... jakby mnie tam w ogóle nie było.

przez tego lekarza zmarnowałam 2 lata starań o dziecko :(:( nie polecam

przez tego lekarza zmarnowałam 2 lata starań o dziecko :(:( nie polecam

Jako lekarz ginekolog beznadziejna lekarka w ogóle niema podejścia, liczą się tylko pieniądze nie przygotowała mnie w ogóle do porodu ,zniszczyła mi tylko dziecko,szkoda tylko że takie osoby są lekarzami!!!!!!!!!