Ginekolog Położnik Mikołów

dr Iman Hijazi

Szpital ul. Warynskiego

43-190 Mikołów

Profesjonalne podejście,ciepła,uśmiechnięta,pełna poświęcenia.Kobitki,to lekarka dla Was.

Osiedle Grunwaldzkie 10
43-190 Mikołów

Bardzo mily lekarz, prowadzi moja kolejna ciaze i jest godny polecenia, mam pelne zaufanie do lekarza. Wsztstko tlumaczy dokladnie jest bardzo uprzejmy.
Mam pelne zaufanie do dr.Kielbasinskiego

Mam pelne zaufanie do dr.Kielbasinskiego

Opinia dodana przez: Patrycja

Niepubliczny zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Opieki Psychiatrycznej i Psychologicznej "Psyche-Med"
Waryńskiego 4
43-190 Mikołów

Lekarz prowadzi moją ciążę, jestem jego pacjentką od 3 lat i na razie nie zamierzam zmieniać ginekologa. Zdecydowanym plusem jest podejście do pacjenta - spokojne i skrupulatne-oraz miejsce badania: osobna toaleta, jednorazowe spódniczki itp. Wizyty ginekologiczne nie należą dla kobiet do najprzyjemniejszych ale u dr Wilka zawsze można się jakoś swobodniej poczuć. Lekarz nie chce wymusić kasy. Zobaczymy jaka będzie moja opinia po porodzie,mam nadzieje że się nie zmieni. Polecam.

Mikołów

Wspaniały lekarz, godny polecenie! Leczę się u niego już od wielu lat i nigdy nie spotkałam się z jakimiś nieprzyjemnościami. Pan Doktor na świetne podejście do pacjentek, potrafi pomóc i wspierać - a wiem co mówię bo pomógł mi przejść ciążę z moją Małgosią, która była zagrożona.
Na plus poprawiły się warunki w gabinecie. Duży, wyremontowany gabinet z przemiłymi Paniami położnymi.
Jeszcze raz serdecznie polecam!

gen. Dąbrowskiego 8a
43-190 Mikołów

Kompleksowe i profesjonalne podejście do pacjentki.Uprzejma i rzeczowa. Bardzo szczegółowe badania i zawsze trafiona diagnoza i terapia. Jestem pacjentką od 10 lat i polecam wszystkim kobietom wizytę u Pani doktor Hanny Czekańskiej Karel

Opinia dodana przez: Paulina

Wioletta Skrzypulec

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Mikołów

Uważam ,że pani profesor jest wspaniała i godna polecenia.Ma ogromną osobistą kulturę i wiedzę co jest zrozumiałe,nigdy nie poszłabym do innego lekarza .Te negatywne opinie są dla mnie niezrozumiałe.

Mikołów

jest osobą niekompetentną! Według niej miałam ciążę bliżniaczą martwą, a dziś moje dziecko ma 4 miesiące. Mojej mamie powiedziała ,że ma jakiś torbiel a okazało się, że to jest zdrowy jajnik. Jest bardzo niemiła

ulica Pszczyńska 12d/1

grunwaldzkie 10