Filtruj terminy

Ginekolog Położnik Mikołów

lekarz Robert Kiełbasiński

Osiedle Grunwaldzkie 10
43-190 Mikołów

Bardzo dobry lekarz miły konkretny mozna zadawać mu pytania które nurtują kobiety w ciąży napewno szybko rozwieje wątpliwości polecam!

lekarz Rafał Wilk

Niepubliczny zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Opieki Psychiatrycznej i Psychologicznej "Psyche-Med"
Waryńskiego 4

Dla mnie lekarz idealny!
Nie ma drugiego takiego idealnego lekarza jak Dr. Wilk. Z całego serducha polecam!
Opinia dodana przez: Sandra

Hanna Czekańska-Karel

gen. Dąbrowskiego 8a
43-190 Mikołów

Kompleksowe i profesjonalne podejście do pacjentki.Uprzejma i rzeczowa. Bardzo szczegółowe badania i zawsze trafiona diagnoza i terapia. Jestem pacjentką od 10 lat i polecam wszystkim kobietom wizytę u Pani doktor Hanny Czekańskiej Karel
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Wiesław Banaś

Mikołów

Prowadził moje dwie ciąże, byłam objęta również opieką po porodzie. Wróciłam z zagranicy po 5 latach nieobecności, niestety podejście do pacjentek, uprzejmość się nieco zmieniły na niekorzyść (korzystnie wypadają tylko kobiety w ciąży , z których prowadzenia jest stały dochód). Nadal nie zmienił się sposób zapisywania na wizyty, w poczekalni na wyznaczoną godzinę wizyty kontrolnej czekają 4 pacjentki (a covid?!), a w gabinecie ciąża obsługiwana przez 45 minut (może należałoby ...

Wioletta Skrzypulec

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Mikołów

Moim oczekiwaniem było urodzenie dziecka - leczyłam sie u niej prawie 5 lat (podczas leczenia brałam olbrzymie ilości tabletek)- były 2 ciąże zakończone poronieniem niewiadmomego pochodzenia. Wykonanych miałam wiele badań, hsg, laparoskopię. Niby byłam pacjentką pod jej specjalna opieką, ale jak potrzebowałam chociażby jej porady telefonicznej to nigdy nie odbierała, wiecznie zabiegana, wyjazdy zagraniczne - nie można na nią liczyć. Na ostatniej wizycie skierowała mnie do innego lekarza i powiedziała, ...

dr Iman Hijazi

Szpital ul. Warynskiego

43-190 Mikołów

Bardzo miła, spokojna i rzetelna Pani Doktor o pięknym uśmiechu. Zawsze spokojnie wszystko tłumaczy. Wchodząc do jej gabinetu nie czuje się stresu czy wstydu. Atmosfera w gabinecie bardzo przyjazna i miła. Polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

mgr Lidia Czekańska-Karel

Mikołów

jest osobą niekompetentną! Według niej miałam ciążę bliżniaczą martwą, a dziś moje dziecko ma 4 miesiące. Mojej mamie powiedziała ,że ma jakiś torbiel a okazało się, że to jest zdrowy jajnik. Jest bardzo niemiła

lekarz Wiesław Banaś

ulica Pszczyńska 12d/1

lekarz Małgorzata Janik

Strzechy 94

lekarz Tomasz Jaworski

grunwaldzkie 10
Mikołów

Ginekolodzy położnicy w mieście Mikołów