lekarz Jerzy Kubacki

Najlepszy lekarz!!!! Poświęca duzo czasu, tłumaczy, daje poczucie bezpieczeństwa. W szpitalu jak byłam przyszedł, interesował się, kontrolował sytuację.

Byłam juz u nie jednego ginekologa i z czystym sumieniem polecam dr Kubackiego. Profesjonalne podejście, masz czas dla pacjentki, do swojej pracy podchodzi kompleksowo. Zawsze pod telefonem gdyby sie cos działo, zawsze oddzwania. Na prawdę godny polecenia w dodatku wizyta jest jedna z tańszych w okolicy. Mam do gabinetu dosyć daleko ale teraz wiem, że warto tyle km przejechać na wizytę. Kobietki nie ma sie nad czym zastanawiać. Przekonajcie się same.

Byłam juz u nie jednego ginekologa i z czystym sumieniem polecam dr Kubackiego.
Kobietki nie ma sie nad czym zastanawiać. Przekonajcie się same.

W 100% lekarz godny polecenia.Bardzo zainteresowany pacjentkami, wszystko dobrze tłumaczy , bardzo rzetelnie podchodzi do badań a do tego poczciwy, kulturalny i przemiły człowiek.Obecnie prowadzi moją ciąże.Jestem bardzo zadowolona

Z całą pewnością polecam. Prowadził moje trzy ciąże- 1 z komplikacjami i szczęśliwym zakończeniem 2-niestety zakończona poronieniem 3-szczęśliwie bez komplikacji ale z obciążeniem psychicznym. Sprawdził się we wszystkich trzech z dużą empatią, zrozumieniem i poczuciem, że ważna jestem ja i moje dzieciątka a nie kasa.

Najlepszy lekarz jakiego znam. Kompetentny, miły, uprzejmy, mądry, rozsądny. Zawsze ma czas. Ja mam do niego 100% zaufanie. Lekarz z powołania. Nic dodac nic ująć:)

Bardzo kompetentny lekarz, sympatyczny, spokojny i cierpliwy. Tłumaczy istotę choroby i metody jej leczenia. W wywiadzie zwraca uwagę na kompleksową ocenę stanu zdrowia. Jest bardzo zapobiegliwy, troskliwie opiekuje się pacjentkami. Badanie w gabinecie jest w formie kompleksowej (USG, cytologia) przebiega szybko, sprawnie i bezstresowo. Ceny niewygórowane. Kontroluję się (ewentualnie leczę) u doktora od 20 lat

bardzo zadowolona. duza kultura. kompetentny. dobre porady dotyczace szkoly rodzenia. POLECAM!

Mam porównanie kilku ginekologów i stwierdzam, że ten jest najlepszy! Nigdy sobie nie wyobrażałam chodzenia do ginekologa "Pana", ale przy nim nie czuje się żadnego skrępowania. Jako jedyny zareagował przy mojej zagrożonej ciąży, minus to nie oddzwania i jest mało sympatyczny przez tel.

Bardzo ciepły,pogodny,życzliwy człowiek.Bardzo dobry ginekolog i anestezjolog.Jestem Jego pacjentką od prawie 18 lat,mam trójkę cudownych dzieci. Ostatnio doktor otoczył mnie opieką ginekologiczną i anestezjologiczną przed,w czasie i po operacji.Takiemu lekarzowi można zaufać.MG