Filtruj terminy

Ginekolog Mikołów

lekarz Robert Kiełbasiński

Osiedle Grunwaldzkie 10
43-190 Mikołów

Bardzo dobry lekarz miły konkretny mozna zadawać mu pytania które nurtują kobiety w ciąży napewno szybko rozwieje wątpliwości polecam!

lekarz Tomasz Jaworski

grunwaldzkie 10
Mikołów

Po przeczytanych tutaj opiniach obawiałam się wizyty u pana doktora, jednak niesłusznie - jak widać internetowe opinie są mocno przesadzone. Jestem po dwóch wizytach, na obu pan doktor był uprzejmy, miły, chętnie odpowiadał na zadawane pytania. Badania zostały przeprowadzone delikatnie, o wiele delikatniej niż u chwalonej przez wszystkich pani doktor z tego samego miasta. Na kolejną wizytę również wybiorę się do doktora Jaworskiego. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Rafał Wilk

Niepubliczny zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Opieki Psychiatrycznej i Psychologicznej "Psyche-Med"
Waryńskiego 4

Dla mnie lekarz idealny!
Nie ma drugiego takiego idealnego lekarza jak Dr. Wilk. Z całego serducha polecam!
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Jerzy Kubacki

Ginekolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mikołowskie Centrum Usług Medycznych "MED-MIKOŁÓW" Sp z o.o.
ulica Okrzei 31
43-190 Mikołów

Byłam juz u nie jednego ginekologa i z czystym sumieniem polecam dr Kubackiego.
Profesjonalne podejście, masz czas dla pacjentki, do swojej pracy podchodzi kompleksowo.
Zawsze pod telefonem gdyby sie cos działo, zawsze oddzwania. Na prawdę godny polecenia w dodatku wizyta jest jedna z tańszych w okolicy.
Mam do gabinetu dosyć daleko ale teraz wiem, że warto tyle km przejechać na wizytę.
Kobietki nie ma sie nad ...

Hanna Czekańska-Karel

gen. Dąbrowskiego 8a
43-190 Mikołów

Kompleksowe i profesjonalne podejście do pacjentki.Uprzejma i rzeczowa. Bardzo szczegółowe badania i zawsze trafiona diagnoza i terapia. Jestem pacjentką od 10 lat i polecam wszystkim kobietom wizytę u Pani doktor Hanny Czekańskiej Karel
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Adam Dyrda

Szpital w Mikołowie i prywatny gabinet W Tychach
tychy
43-100 Mikołów

Szpital w Mikołowie i przyjazna porodówka to wielka pomyłka lekarze nie są ginekologami tylko rzeźnikami traktują kobiety jak bydło i eksperymentują ile jeszcze mogą wytrzymać. Żona dostała bóle w niedziele coraz gorzej z dnia na dzień się czuła w czwartek pojechała na oddział została zbadana przez jednego z lekarzy, który zrobił jej masaż macicy doprowadził do tego, że żona zaczęła krwawić. Ordynator Dyrda jak badał żonę przestraszył się mimo to ...

lekarz Wiesław Banaś

Mikołów

Prowadził moje dwie ciąże, byłam objęta również opieką po porodzie. Wróciłam z zagranicy po 5 latach nieobecności, niestety podejście do pacjentek, uprzejmość się nieco zmieniły na niekorzyść (korzystnie wypadają tylko kobiety w ciąży , z których prowadzenia jest stały dochód). Nadal nie zmienił się sposób zapisywania na wizyty, w poczekalni na wyznaczoną godzinę wizyty kontrolnej czekają 4 pacjentki (a covid?!), a w gabinecie ciąża obsługiwana przez 45 minut (może należałoby ...

dr n. med. Tadeusz Pasierbiński

Waryńskiego 4
43-190 Mikołów

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Bez znaczenia czy przyjmuje prywatnie czy z NFZ - zawsze zachowuje pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Wioletta Skrzypulec

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Mikołów

Moim oczekiwaniem było urodzenie dziecka - leczyłam sie u niej prawie 5 lat (podczas leczenia brałam olbrzymie ilości tabletek)- były 2 ciąże zakończone poronieniem niewiadmomego pochodzenia. Wykonanych miałam wiele badań, hsg, laparoskopię. Niby byłam pacjentką pod jej specjalna opieką, ale jak potrzebowałam chociażby jej porady telefonicznej to nigdy nie odbierała, wiecznie zabiegana, wyjazdy zagraniczne - nie można na nią liczyć. Na ostatniej wizycie skierowała mnie do innego lekarza i powiedziała, ...

dr Iman Hijazi

Szpital ul. Warynskiego

43-190 Mikołów

Bardzo miła, spokojna i rzetelna Pani Doktor o pięknym uśmiechu. Zawsze spokojnie wszystko tłumaczy. Wchodząc do jej gabinetu nie czuje się stresu czy wstydu. Atmosfera w gabinecie bardzo przyjazna i miła. Polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Ginekolodzy w mieście Mikołów