Ginekolog Mikołów

dr Iman Hijazi

Szpital ul. Warynskiego

43-190 Mikołów

Profesjonalne podejście,ciepła,uśmiechnięta,pełna poświęcenia.Kobitki,to lekarka dla Was.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mikołowskie Centrum Usług Medycznych "MED-MIKOŁÓW" Sp z o.o.
ulica Okrzei 31
43-190 Mikołów

W 100% lekarz godny polecenia.Bardzo zainteresowany pacjentkami, wszystko dobrze tłumaczy , bardzo rzetelnie podchodzi do badań a do tego poczciwy, kulturalny i przemiły człowiek.Obecnie prowadzi moją ciąże.Jestem bardzo zadowolona

Opinia dodana przez: Magda

Osiedle Grunwaldzkie 10
43-190 Mikołów

Bardzo mily lekarz, prowadzi moja kolejna ciaze i jest godny polecenia, mam pelne zaufanie do lekarza. Wsztstko tlumaczy dokladnie jest bardzo uprzejmy.
Mam pelne zaufanie do dr.Kielbasinskiego

Mam pelne zaufanie do dr.Kielbasinskiego

Opinia dodana przez: Patrycja

Niepubliczny zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Opieki Psychiatrycznej i Psychologicznej "Psyche-Med"
Waryńskiego 4
43-190 Mikołów

Lekarz prowadzi moją ciążę, jestem jego pacjentką od 3 lat i na razie nie zamierzam zmieniać ginekologa. Zdecydowanym plusem jest podejście do pacjenta - spokojne i skrupulatne-oraz miejsce badania: osobna toaleta, jednorazowe spódniczki itp. Wizyty ginekologiczne nie należą dla kobiet do najprzyjemniejszych ale u dr Wilka zawsze można się jakoś swobodniej poczuć. Lekarz nie chce wymusić kasy. Zobaczymy jaka będzie moja opinia po porodzie,mam nadzieje że się nie zmieni. Polecam.

Waryńskiego 4
43-190 Mikołów

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Bez znaczenia czy przyjmuje prywatnie czy z NFZ - zawsze zachowuje pełen profesjonalizm.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Mikołów

Wspaniały lekarz, godny polecenie! Leczę się u niego już od wielu lat i nigdy nie spotkałam się z jakimiś nieprzyjemnościami. Pan Doktor na świetne podejście do pacjentek, potrafi pomóc i wspierać - a wiem co mówię bo pomógł mi przejść ciążę z moją Małgosią, która była zagrożona.
Na plus poprawiły się warunki w gabinecie. Duży, wyremontowany gabinet z przemiłymi Paniami położnymi.
Jeszcze raz serdecznie polecam!

gen. Dąbrowskiego 8a
43-190 Mikołów

Kompleksowe i profesjonalne podejście do pacjentki.Uprzejma i rzeczowa. Bardzo szczegółowe badania i zawsze trafiona diagnoza i terapia. Jestem pacjentką od 10 lat i polecam wszystkim kobietom wizytę u Pani doktor Hanny Czekańskiej Karel

Opinia dodana przez: Paulina

Wioletta Skrzypulec

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Mikołów

Uważam ,że pani profesor jest wspaniała i godna polecenia.Ma ogromną osobistą kulturę i wiedzę co jest zrozumiałe,nigdy nie poszłabym do innego lekarza .Te negatywne opinie są dla mnie niezrozumiałe.

Szpital w Mikołowie i prywatny gabinet W Tychach
tychy
43-100 Mikołów

Cała moja ciąża była prowadzona przez tego lekarza. Jestem bardzo zadowolona. Miły i sympatyczny lekarz.

grunwaldzkie 10
Mikołów

Pan Tomasz Jaworski jest wspaniałym, doświadczonym ginekologiem, ma świetne podejście do pacjenta. Lata pracy czynią mistrza.... takim ludziom chylę czoła... Polecam

Opinia dodana przez: Ela