dr n. med. Robert Kiełbasiński

Polecam z całego serca! Chodzę do doktora od lat, najlepszy z najlepszych. Uprzejmy, rzeczowy, każdą pacjentkę traktuje z należytym szacunkiem. Doradził leczenie podczas kilkuletnich problemów z zajściem w ciążę, prowadził ciążę, a teraz korzystam z jego usług kontrolnie. Nie wyobrażam sobie już innego lekarza niż dr Kiełbasiński.

Strasznie nie miła kobieta w rejestracji! nie polecam wizyt szkoda nerwów... Polecam lekarzowi zmienić kobietę bo nowych pacjentek nie pozyska

Strasznie nie miła kobieta w rejestracji! nie polecam wizyt szkoda nerwów...
Polecam lekarzowi zmienić kobietę bo nowych pacjentek nie pozyska

Lekarz z powołania, bardzo miły, dokładny, poświęca maksymalnie możliwy czas pacjentowi. Bez wahania polecam każdej kobiecie

Bez wahania polecam każdej kobiecie

Bardzo dobry lekarz miły konkretny mozna zadawać mu pytania które nurtują kobiety w ciąży napewno szybko rozwieje wątpliwości polecam!

Bardzo mily lekarz, prowadzi moja kolejna ciaze i jest godny polecenia, mam pelne zaufanie do lekarza. Wsztstko tlumaczy dokladnie jest bardzo uprzejmy. Mam pelne zaufanie do dr.Kielbasinskiego

Mam pelne zaufanie do dr.Kielbasinskiego

Bardzo wspaniały człowiek wile mi pomógł po mimo bardzo trudnej sytuacji ,i po mimo duzych problemów z moją ciązą nie zostawił mnie samej z problemem tylko znalazł rozwiązane ...Goroco polecam ...

lekarz mily dzieki panu doktorowi jestem zdrowa i moge cieszyc sie zyciem.Pan doktor przeprowadzil u mnie operacje i uratowal mi zycie

Prowadził obie moje ciąże i byłam bardzo zadowolona, kompetentny, poświęcał tyle czasu ile należało, zawsze z ewentualnym pytaniem można dzwonić. W szpitalu obejmuje szczególną opieką i zainteresowaniem. Według mnie najlepszy ginekolog w okolicy. Szczerze Polecam!!!!

dobry, kompetentny i miły lekarz. zawsze zastanawiałam się kto jest gorszy dentysta czy ginekolog, po wizytach u dr Kiełbasińskiego wiem, że gorsi są dentyści;-)

Lekarz dobry ale wtedy jak się zapłaci za wizytę. Przychodzisz po receptę albo pytasz o zdrowie bez zapłacenia? Traktuje Cię jak wroga. Przed porodem obiecuje złote góry a jak się znajdzie już na sali porodowej to obraca się na pięcie i nawet nie odpowiada na pytania! Chodzić na płatne wizyty polecam, ale jak chcecie się zabrać do porodu to lepiej znajdźcie inny szpital i lekarza, bo lekarz woli się śmiać z położnymi z waszych męczarni na łóżku porodowym niż zrobić cc. Więc jeśli liczycie że obiecywana cesarka na prywatnej wizycie bo macie strach przed porodem wejdzie w życie to możecie się grubo pomylić bo to wszystko bajka. Dla tego lekarza nie istnieje tokofobia, pozory mylą! Ja niestety się pomyliłam dlatego ostrzegam wszystkie kobiety, szczególnie te młode przed tym lekarzem i porodem w Mikołowie pod jego ręką.