dr n. med. Robert Kiełbasiński

dasz kase to wszystko ok idziesz z NFZ ma cie gdzies

dasz kase to wszystko ok idziesz z NFZ ma cie gdzies

Naprawdę dobry lekarz. Dzięki niemu moja córeczka jest na świecie :)wizyta w gabinecie kojarzy mi się z fachową opieką. Jestem bardzo zadowolona

Miła atmosfera podczas wizyty, zaangażowanie - to tylko niektóre z zalet. Polecam pana Roberta Kiełbasińskiego.

Lekarz godny polecenia oraz zaufania! Od poczatku prowadzi moja zagrozona ciaze, zleca mase badan, poswieca bardzo duzo czasu na wizycie a w razie problemow kladzie do szpitala na obserwacje bo nie bagatelizuje zadnych niepokojacych objawow. Odbiera telefony i nie lekcewazy swoich pacjentek. Mily, uprzejmy, kompetentny odpowiada na wszystkie pytania. Godny polecenia!

Wspaniały doktor pan Robert Kiełbasinski

Wspaniały doktor pan Robert Kiełbasinski

Zdecydowanie polecam. Byłam bardzo mile zaskoczona podejściem lekarza do problemu,fachowością i uprzejmością.

MIAŁAM KONTAKT Z NIM W SZPITALU-CHCIAŁAM WYBRAĆ GO JAKO SWOJEGO LEKARZA-ALE DOBRZE,ŻE TEWGO NIE UCZYNIŁAM-NIEZBYT MIŁE DOŚWIADCZENIA PRZEŻYŁAM Z NIM TAK WSZYSTKO SUPER -TYLKO JAK POJAWIA SIĘ PROBLEM-TO ZA MOCNO PANIKUJE.........ALE RACZEJ CHYBA NIE POLECAM :( PRZYKRO MI...

jest on najlepszym lekarzem jakiego znam.bardzo mi pomógł i był przy mnie jak prawdziwy przyjaciel.polecam doktora Roberta.

Świetny specjalista, jego podejście do pacjentki sprawia, że czuje się podmiotowo. Zawsze świetnie doradzi,wytłumaczy.

Świetny specjalista!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Świetny specjalista!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!