lekarz Rafał Wilk

Polecam pana R. Wilka. Prowadził moją ciążę i mimo komplikacji, udało się ją podtrzymać do bezpiecznego terminu. Wszystkie badania usg szczegółowo omawiał za każdym razem. Jest dokładny, cierpliwie odpowiadał na moje pytania i podczas wizyty poświęcał odpowiednio dużo czasu. Nie jest wylewny, ale za to konkretny. Po prostu jak każdy facet, nie lubi zbędnej paplaniny - to tylko rozprasza. Rodziłam w Mikołowie i choć nie miał akurat dyżuru podczas mojego porodu, na następny dzień na obchodzie pogratulował i zapytał o samopoczucie. Jeśli chodzi o decyzyjność, o której pisała osoba poniżej, to trzeba wiedzieć, że w Mikołowie decyzyjny jest tylko ordynator A. Dyrda - pozostali lekarze nie mają nic do gadania. Przykre, ale prawdziwe. Osobiście nie miałam w Mikołowie złych doświadczeń - wręcz przeciwnie - wspaniałe położne. Jednak od innych pacjętek wiem, że ordynator nie znosi sprzeciwu i w obliczu jego decyzji, pozostali ginekolodzy są bez prawa do głosu. Polecam dok. R. Wilka - jest godny zaufania.

Nie polecam. Przez niego stracilam corke w 25 tyg ciazy. Od miesiaca plamilam a on powiedzial ze nic sie nie dzieje, ze to nie czysta krew tylko odchody i nie zauwaxyl, ze to infekcja. Dopiero gdy wszystkie wody plodowe mi nagle zanikly wtslal mnie do szpitala, no uznal, ze cos jest nie tak!!

Lekarz niezwykle kompetentny. Podchodzi indywidualnie do pacjentki, stwarza atmosferę zaufania i komfortu. Badania przeprowadzane bardzo delikatnie, Pan doktor tłumaczy co będzie wykonywał kolejno podczas badania. Wszystkie wątpliwości rzetelnie tłumaczy. Tabletki antykoncepcyjne dobiera po konsultacji z pacjentką. Leki nie są wybierane z najdroższej półki. Pan doktor stwarza komfortową atmosferę dla pacjentki i poświęca jej wystarczająco dużo czasu. Gabinet dobrze wyposażony, nowy sprzęt, w gabinecie łazienka i jednorazowa odzież co dodatkowo zwiększa komfort. Cena badania obejmowała wizytę 60 zł usg wewnętrzne 50 zł i cytologię 20 zł. Polecam gorąco wizytę u tego specjalisty.

Świetny lekarz. Bada b. delikatnie. Mam tylko wrażenie, że nie poświęca już tyle czasu pajentkom "standardowym" (czyli przychodzącym na kontrolę) jak kilka lat temu. No, ale ... ileż można też siedzieć u lekarza jak się jest zdrowym :). Z drugiej strony prowadził moją ciążę i byłam b. zadowolona, choć ostatecznie nie rodziłam u niego w szpitalu, bo nastawiłam się na rodzenie "po ludzku" czyli w pozycjach wertykalnych, z ochroną krocza itp. Lekarze, ale to wszyscy mają inne podejście w tym zakresie. Będąc w ciąży mogłam zadzwonić o każdej porze, a trafiło się chyba z dwa razy i zawsze był miły i uprzejmy, i mnie nie odsyłał, tylko wszystko dokładnie wyjaśniał. Polecam, choć sama zmieniłam lekarza, bo się przeprowadziłam i jest mi wygodniej korzystać z usług lokalnego ginekologa.
Koszt wizyty podany powyżej bez usg i cytologii.

Lekarz prowadzi moją ciążę, jestem jego pacjentką od 3 lat i na razie nie zamierzam zmieniać ginekologa. Zdecydowanym plusem jest podejście do pacjenta - spokojne i skrupulatne-oraz miejsce badania: osobna toaleta, jednorazowe spódniczki itp. Wizyty ginekologiczne nie należą dla kobiet do najprzyjemniejszych ale u dr Wilka zawsze można się jakoś swobodniej poczuć. Lekarz nie chce wymusić kasy. Zobaczymy jaka będzie moja opinia po porodzie,mam nadzieje że się nie zmieni. Polecam.

dr. Wilk jest bardzo kulturalny i miły na wizytach.. Jeśli ktoś chodzi tylko na wizyty, by się przebadać, wziąć recepte na tabletki lub by poprowadził ciążę (oczywiście wzrocową, bezproblemową ciążę) to polecam. Niestety zawiodłam się. Przyszłam do niego, ponieważ nie dostawałam miesiączki.. lekarz przepisał mi silniejsze tabletki antykoncepcyjne i leki na wywyołanie miesiączki.. przez 1,5 miesiąca chodziłam do niego i wciąż mi tylko przepisywał leki i do domu. Po dwoch miesiącach bez okresu zmieniłam lekarza.. Na pierwszej wizycie u drugiego lekarza okazało się że jestem w 15 tygdoniu ciąży.. Co najśmieszniejsze dr Wilk zrobił mi 2 usg, przy każdej wizycie miałam zwykłe badanie i raz pobieraną krew, a doktor ciążę wykluczył.. Zawiodłam się

Trafiłam do dr Wilka w 4 tyg. ciąży. Od początku ciąża była trudna, najpierw podejrzenie (błędna diagnoza wcześniejszego lekarza) cytomegalii, potem przedwczesne skurcze aż do momentu rozwiązania. Przy każdej wizycie lekarz wykazywał się ogromną empatią, rzeczowo wyjaśniał, odpowiadał na pytania, rozwiewał wszelkie wątpliwości. Przez całą ciążę mogłam liczyć na telefoniczne wsparcie i poradę (zawsze odbierał telefon i spokojnie tłumaczył, jak należy postępować). Dzięki opiece dr Wilka spokojnie "przetrwałam" te 9 miesięcy. Rzeczowy, kompetentny lekarz, a do tego ciepły i uprzejmy człowiek. Na pewno będę nadal pacjentką tego ginekologa. Trzeba dodać, że jest bardzo delikatny przy badaniu (co dla kobiety nie jest przecież bez znaczenia).

DR WILK PROWADZIŁ MI CIĄŻĘ, BYŁAM BARDZO ZADOWOLONA Z TEGO LEKARZA, NIESTETY GDY RODZIŁAM W MIKOŁOWIE I DOSZŁO DO DUŻYCH UCHYBIEŃ I ZANIEDBAŃ ZE STRONY LEKARZY (NARAZILI ŻYCIE MOJE I MOJEGO SYNKA) DR WILK " UMYŁ RĘCE". MIAŁ DYŻUR W SZPITALU WIEDZIAŁ O CAŁEJ SYTUACJI A NAWET NIE ZAINTERESOWAŁ SIĘ MNĄ I MALUSZKIEM. UNIKAŁ SPOTKAŃ ZE MNĄ, NAWET NIE ZADZWONIŁ NIE ZAPYTAŁ SIĘ JAK SIĘ CZUJĘ. SAMA OSOBIŚCIE ZADZWONIŁAM DO NIEGO BY UZYSKAĆ JAKIEKOLWIEK INFORMACJE NA TEMAT SWOJEGO STANU ZDROWIA (BOWIEM LEKARZE UNIKALI ZE MNĄ ROZMÓW), POINFORMOWAŁ MNIE JEDYNIE, ŻE NA WSZYSTKO POTRZEBA CZASU, ŻE MI W NICZYM NIE POMOŻE ALE CHĘTNIE SKONTROLUJE MNIE U SIEBIE W GABINECIE-PRYWATNIE.JEST TO LEKARZ KTÓRY W SZPITALU W MIKOŁOWIE NIE PODEJMUJE SAMODZIELNIE DECYZJI, NIE DECYDUJE O NICZYM, NAWET O SWOICH PACJENTKACH.BARDZO ZAWIODŁAM SIĘ NA NIM.

Byłam u doktora Wilka dwa razy. Było bez bólu i spokojnie. Doktor zwracał się do mnie per "Pani" (choć młodo wyglądam) i kulturalnie. Z uwagą wysłuchał mojego problemu i infomował jakie za chwilę będzie wykonywał badanie. Na koniec badania powiedział diagnozę i zaproponował rozwiązanie problemu. Podobało mi się również to, że zadawał konkretne pytania i zbędnie nie komentował mojej sytuacji. Ale najważniejsze dla mnie jest to, że doktor pomógł mi wyzdrowieć bez konieczności operacji. Polecam :)

Polecam :)

Trafiłam na Pana Doktora zupełnie przypadkiem, ale jak zycie pokazało przypadki zdarzają się tez dobrym rozwiązaniem. Prowadził moja ciążę w sposób rzetelny i fachowy, to dzieki niemu moja córcia przyszła na świat cała i zdrowa. Był jak dobry duch dla naszej rodziny. Mogłabym przytaczać wiele zalet Pana Doktora, ale żeby zweryfikować należałoby po prostu pójść na wizytę i się przekonać. To jest po prostu dobry człowiek i dobry fachowiec. Oby takich lekarzy było więcej