lekarz Rafał Wilk

dziewczyny polecam tego lekarza jezeli jestescie w ciazy ... konkretny ,wszystko tłumaczy i zawsze stara sie rozwiazac obawy... Naprawde polecam a jeszcze plusem jest to ze przyjmuje w szpitalu w Mikołowie i wszystkim polecam tam rodzenie dziecka zawsze mozna liczyc na fachowa pomoc

Byłam u doktora Wilka dwa razy. Było bez bólu i spokojnie. Doktor zwracał się do mnie per "Pani" (choć młodo wyglądam) i kulturalnie. Z uwagą wysłuchał mojego problemu i infomował jakie za chwilę będzie wykonywał badanie. Na koniec badania powiedział diagnozę i zaproponował rozwiązanie problemu. Podobało mi się również to, że zadawał konkretne pytania i zbędnie nie komentował mojej sytuacji. Ale najważniejsze dla mnie jest to, że doktor pomógł mi wyzdrowieć bez konieczności operacji. Polecam :)

Polecam :)

Mam nadzieje, że nigdy więcej nie będę musiała zmieniać lekarza. Jest delikatny i niezwykle wyczerpująco odpowiada na każde pytanie. W razie potrzeby tłumaczy wszystkie kwestie ponownie.

Co z tego,że jest miły i delikatny podczas badań, skoro nie potrafi sobie poradzić, kiedy pojawiają się problemy??? Poza tym jest niekompetentny, popełnia błędy, a potem wciska kit, że to nie jego wina. Omijać takich z daleka!!!

Bardzo słaby specjalista, nie zna się na swoim fachu, brak mu podstawowj wiedzy medycznej.

goraco polecam lekarza:) byl to moj pierwszy raz u ginekologa i milo mnie zaskoczyl:)

Odradzam!! Lekarz całkowicie lekceważy sytuację, kiedy coś jest nie tak. Nie zleca odpowiednich badań, przepisuje tabletki anty na oko, odradzam

Odradzam!!
Lekarz całkowicie lekceważy sytuację, kiedy coś jest nie tak.
Nie zleca odpowiednich badań, przepisuje tabletki anty na oko, odradzam

Uwielbiam tego Pana! To najlepszy, najbardziej uprzejmy i sympatyczny lekarz u jakiegokolwiek byłam. Wyczerpująco odpowiadał na moje pytania i był bardzo delikatny. Wizyta trwała odpowiednio długo a nawet dłużej niż powinnam bo rozmawialiśmy na temat nie związany z badaniem i nie wyglądał na zniecierpliwionego :) Szczerze polecam!!

Trafiłam na Pana Doktora zupełnie przypadkiem, ale jak zycie pokazało przypadki zdarzają się tez dobrym rozwiązaniem. Prowadził moja ciążę w sposób rzetelny i fachowy, to dzieki niemu moja córcia przyszła na świat cała i zdrowa. Był jak dobry duch dla naszej rodziny. Mogłabym przytaczać wiele zalet Pana Doktora, ale żeby zweryfikować należałoby po prostu pójść na wizytę i się przekonać. To jest po prostu dobry człowiek i dobry fachowiec. Oby takich lekarzy było więcej

fantastyczny lekarz godny polecenia.miły,delikatny,cierpliwy. 12 lat temu rodziłam, mialam szczęście poród odbierał dr.rafał wilk bardzo mi pomógł.do teraz jestem jego pacjentką.naprawde ginekolog z powołania.