lekarz Rafał Wilk

Naprawdę miły i dobry lekarz. Człowiek bardzo empatycznie podchodzący do pacjentki, tlumaczy diazgnoze, odpowiada na pytania. Tylko faktycznie obsługa u niego w recepcji nie należy do najmilszych......no i tez czekałam 40 min. na przyjecie choć byłam umówiona na wizytę, ale myślę ze było warto.......

Lekarz kompetentny ale obsługa w recepcji traktuje pacjenta jak zło konieczne. Bardzo długi czas oczekiwania w poczekalni przed gabinetem (godzina) pomimo umówionej prywatnej wizyty na konkretną godzinę. Nie polecam

..trafiłam na izbę przyjęć z okropnymi bólami w dole brzucha męczącymi mnie już od ponad dwóch tygodni - akurat natrafiłam na Dr Wilka, zero jakichkolwiek pretensji czego często można się spodziewać na izbie przyjęć - wiem bo sama pracuję w szpitalu! Lekarz był miły i kompetentny! Po paru godzinach bóle sie nasilały wiec wróciłam! Od razu zostałam przyjęta na oddział --> polecam wszystkim kobietom którzy wymagają od swojego lekarza kompetencji, cierpliwości i ZAUFANIA!!!

super,naprawdę godny polecenia;) miły i bezstresowy kontakt,

super,naprawdę godny polecenia;)
miły i bezstresowy kontakt,

To najlepszy lekarz na jakiego trafiłam w moim życiu. Podczas pierwszej wizyty w bardzo pozytywny sposób mnie zaskoczył swoim podejściem. Od tamtej pory korzystam wyłącznie z jego usług.

Jest świetny!przemiły, cierpliwy, taktowny. Poleciałabym go nawet dla młodziutkiej dziewczyny- idealny na pierwsza wizytę u ginekologa. Podobno fajnie tez u niego rodzić w Mikołowie.

Trafiłam do dr Wilka w 4 tyg. ciąży. Od początku ciąża była trudna, najpierw podejrzenie (błędna diagnoza wcześniejszego lekarza) cytomegalii, potem przedwczesne skurcze aż do momentu rozwiązania. Przy każdej wizycie lekarz wykazywał się ogromną empatią, rzeczowo wyjaśniał, odpowiadał na pytania, rozwiewał wszelkie wątpliwości. Przez całą ciążę mogłam liczyć na telefoniczne wsparcie i poradę (zawsze odbierał telefon i spokojnie tłumaczył, jak należy postępować). Dzięki opiece dr Wilka spokojnie "przetrwałam" te 9 miesięcy. Rzeczowy, kompetentny lekarz, a do tego ciepły i uprzejmy człowiek. Na pewno będę nadal pacjentką tego ginekologa. Trzeba dodać, że jest bardzo delikatny przy badaniu (co dla kobiety nie jest przecież bez znaczenia).

Bardzo kompetentny, delikatny, miły, uprzejmy lekarz:) Poleciłabym go najlepszej przyjaciółce. Koszt wizyty pryw. 60 zł (koszt wizyty)można dodatkowo zrobić dodatkowe badania--> + 20zł -cytologia + 50 zł (USG)

Lekarz faktycznie bardzo miły i uprzejmy, w gabinecie łazienka dla pacjenta i jednorazowa odzież ochronna. To duży plus, ale potem trochę gorzej: informacje o chorobie musiałam wyciągać, odpowiedzi zdawkowe, jak spytałam co mi jest, to otrzymałam receptę, której i tak nie mogłam wykupić, bo był źle opisany. Jak spytałam wprost czy to to i to, to usłyszałam "prawdopodobnie". Ponieważ to był koniec tygodnia i zostałabym bez leków przez dwa dni, a poradnia nieczynna, musiałam szukać innego lekarza, który mnie przyjmie w sobotę. W końcu skorzystałam z poradni szpitalnej, gdzie mnie opieprzyli, że to nie nagły przypadek i mogłam w piątek iść do normalnej, no mogłam, a nawet byłam...

Polecam naprawde warto!! Kompetenty i zyczliwy! wie co roi!!

Polecam naprawde warto!! Kompetenty i zyczliwy! wie co roi!!