lekarz Jerzy Kubacki

Jestem w ciąży,chodze do dok.J.Kubackiego.na wizytach zawsze w sposób zrozumialy odpowiada na kazde zadane przezemnie pytanie.ja osobiscie jestem bardzo zadowolona.Lekarz godny polecenia.

Wspaniały lekarz,pogodny,spokojny,wzbudza zaufanie.Poświęca czas pacjętce tyle ile czeba,bardzo dobrze z dokładnością tłumaczy przebieg leczenia i choroby.Naprawde GODNY POLECENIA.

bardzo dobry lekarz sumienny dbajacy o swoje pacjentki

bardzo dobry lekarz sumienny dbajacy o swoje pacjentki

Wspaniały lekarz i człowiek. Profesjonalista, traktujący pacjentkę z szacunkiem. Niezmiennie najlepszy. Stała pacjentka

Stała pacjentka

do dr Kubackiego trafiłam na początku ciąży i to był strzał w 10. To lekarz, który naprawdę daje odczuć, że ważne jest dla niego zdrowie, samopoczucie i dobro pacjentki. Traktuje indywidualnie. I ta siła spokoju. BARDZO polecam!

Bardzo dobry lekarz, spokojny, zrównoważony, uczciwy, pogodny, godny polecenia, bardzo jest zapracowany ale mimo to zawsze znajdzie czas dla pacjentki.