lekarz Hanna Czerska-Gąsiewska

2,7
2,7
2,6
2,6

Niespełniony, prowincjonalny działacz ludowy /Samoobrona, PSL i inne/. Lekarz FATALNY!

Ja nalezalam do rodzinnej przychodni w Dęblinie gdzie jest tyle specjalistow,ale nikt mi nie umiał pomoc w leczeniu mojej choroby cofali na poziom 5 lat do tylu,tam lekarze nie kształca sie w dziedzinie nowych metod leczenia,pani Rajska umie leczyc tylko grype i przeziebienie! PANI CZERSKA MI POMOGŁA I JESTEM JEJ BARDZO WDZIĘCZNA!!! I.M.

Panią Hanię to najlepiej na Wiejską tylko dlatego należy wysłać żeby PRZESTAŁA SZKODZIĆ LUDZIOM !!! Z doświadczenia można powiedzieć, że prawie traktuje pacjenta tak samo jak polityk każdego potencjalnego wyborcę przed wyborami.

Miła, uprzejma zawsze stara się pomagać potrzebującym.Jako lekarz i polityk.Pani Haniu życzę powodzenia w starcie do Sejmu RP.

Bardzo dobra lekarz, pomogła mi jak lepiej nie można. Życzę wszystkiego dobrego mojej Pani doktor. T.

Pan Anonim zdaje sie lekko przesadza ,można sie przepisać do innego lekarza jeśli P.Hanna nie pasuje .Dla mnie jest miła i przede wszystkim nie tworzy bariery ---LEKARZ i reszta świata!!!Jest ok

Jedynki to za dużo na oceną tego "lekarza", mniej niż zero to właściwa ocena. Za co my mieszkańcy Stężycy skazani zostaliśmy na taką "opiekę medyczną". NIE polecam nikomu takiego lekarza,który jednego pacjenta przyjmuje w gabinecie a dwóch innych w tym samym czasie leczy przez telefon. ŻENADA

Średniej klasy polityk, mierny wiejski lekarz.

Średniej klasy polityk, mierny wiejski lekarz.

Beznadziejny lekarz, beznadziejny samorządowiec, fałsz i obłuda- w tym zgadza się z moimi poprzednikami. Dziwię się PSL-owi że taką osobę wziął na listy. Nie polecam takiego "lekarza" co to sam wszystkie choroby leczy, sama przepisałam się do przychodni P. Rayskiej, inny poziom leczenia inna kultura, zupełnie inna bajka!

Nie potrafi rozpoznać choroby, nikomu nie polecam tak przykrego leczenia!!!

Nie potrafi rozpoznać choroby, nikomu nie polecam tak przykrego leczenia!!!