lekarz Hanna Grobelna-Wysoczańska

Rehabilitant, Pediatra

Najlepsza Pani Doktor jaką znam. Mam do niej pełne zaufanie. Moi synowie nie mogli lepiej trafić. Pani doktor uprzejma i ma wielkie serce ❤️

Najlepsza Pani doktor jaka spotkałam na swojej drodze, wszystko dokładnie wytłumaczy, z ogromnym sercem dla pacjentów, jedyna osoba której nie boję się powierzyć leczenia moich synów

Najlepszy lekarz na jakiego mogliśmy trafić z synkiem, Pani Doktor zawsze uprzejma, uśmiechnięta, z wiekiem sercem do swoich małych pacjentów jak i rodziców, a co najważniejsze z ogromną wiedzą, która nigdy nas nie zawiodła. Jak narazie to jedyny lekarz do którego mam zaufanie.