Zdecydowanie polecam Panią Dr H. Kawalec. Rewelacyjne podejście do małego pacjenta. Wszystko tłumaczy, szuka rozwiązań, rozmawia z małym pacjentem. Kiedy byłam z moim prawie 6-letnim synkiem, zwracała się do niego, zadawał pytanie jemu.... Super. Cierpliwa i przemiła osoba. Polecam

Super lekarz :) Kompetentna, sympatyczna bardzo dobre podejście do dzieci. Szanuje zdanie rodzica. Pomocna.

Lekarz jakich mało! Zawsze pomocna,nawet na odległość gdy miejscowy lekarz nie chce przyjąć - konsultuje telefonicznie i udziela praktycznych porad nawet w Wigilię bo jak wiadomo choroba nie wybiera, a dzieci chorują w najgorszych momentach :( Polecam! Polecam! Polecam!

Polecam! Polecam! Polecam!

Rewelacyjny lekarz szkoda ze tak krotko przyjmuje. Nie faszeruje dziecka antybolami i sterydami a co najwazniejsze szuka przyczyny choroby a nie tylko ja leczy.

Pani doktor zawsze znajdzie czas, poświęci uwagę i wszystko dokładnie wytłumaczy. W razie potrzeby odwiedzi w domu. Lekarz z powołania, jakich naprawdę spotyka się nieczęsto.

Najlepszy pediatra jakiego znam. Po wizycie u niej nie mam żadach pytań czy wątpliwości gdyż wszystko dokładnie tłumaczy. Świetne podejście do dziecka. Rewelacja

Polecam! Wyjątkowa osoba, znakomity lekarz!

Polecam! Wyjątkowa osoba, znakomity lekarz!

Pani Doktor Kawalec,to lekarz z powołania... mój syn był wiele lat pacjentem...i mimo,że od wielu nie korzystamy już z Jej usług to gorąco polecam :Jej uprzejmość,wiedzę, podejście do małego pacjenta i cierpliwość.

Pani Doktor Kawalec,to lekarz z powołania...

Byłam u dr na szczepieniu i zdecydowanie polecam.wszystko tlumaczy.

Byłam u dr na szczepieniu i zdecydowanie polecam.wszystko tlumaczy.

Oby więcej było takich lekarzy i ludzi. Polecam z pełnym przekonaniem.

Oby więcej było takich lekarzy i ludzi. Polecam z pełnym przekonaniem.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Gdynia"?

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4