Wizyty Domowe Gdynia

Pediatra, Wizyty domowe

VITAMINA Gab. Lek.
Śwoetojańska 49/17
81-391 Gdynia

Zdecydowanie polecam Panią Dr H. Kawalec. Rewelacyjne podejście do małego pacjenta. Wszystko tłumaczy, szuka rozwiązań, rozmawia z małym pacjentem. Kiedy byłam z moim prawie 6-letnim synkiem, zwracała się do niego, zadawał pytanie jemu.... Super. Cierpliwa i przemiła osoba. Polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka

mgr Jarosław Kowalski

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Legionów
81-323 Gdynia

Przy rwie kulszowa byłem na 3 innych rehabilitacjach i klapa a tu po paru zabiegach super się czuję. Polecam na bóle nóg i kręgosłupa dolnego. Mnie nawet w krzyżu przestało strzykac.
W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.
Opinia dodana przez: Leszek P

mgr Dominika Kratiuk

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

81-388 Gdynia

Byłam u Pani psycholog z nastoletnią córką, która zaczęła kraść, wagarować, pić alkohol i robić te wszystkie rzeczy, które jako koszmary śnią się rodzicom po nocach.. Do tej pory wydawało mi się, że daje córce wszystko czego jej trzeba, Pani psycholog pomogła mi spojrzeć na dorastające dziecko z jego perspektywy. To sprawiło, że między nami zaczęło się coraz lepiej układać. Teraz córka chodzi do niej raz w tygodniu i tak ...

lekarz Alina Kierznikowicz

Chirurg ogólny, Wizyty domowe

Clinica Medica
ul.Mireckiego 11
Gdynia

Operacja przepukliny pepkowej wykonana zostala profesjonalnie I w dogodnym dla mnie terminie.Po 6-ciu miesiacach nie ma zadnegosladu czy blizny, powrocilem szybko do pelni sil.Rekomendacje otrzymalem od znajomego, ktory byl operowany I polecil mi dr Kierznikowicz. Ja rowniez ja polecam.
Opinia dodana przez: Wojciech

mgr Aleksandra Żyjewska-Złotowska