Postępy w wymowie jakie zrobiły nasze dzieci po dwóch miesiącach pracy z Panią Kubiś były tak olbrzymie, że zaskoczyły wszystkich. Wspaniały kontakt z dziećmi i odpowiednie metody ćwiczeń przyniosły naprawdę niesamowite efekty. Dzieci bardzo polubiły Panią Kubiś oraz zajęcia u niej. Do tego wszystkiego korzystna cena za wizyty. Gorąco polecamy.

ByŁem z synem u kilku specjalistów,dopiero P.Kubiś dobraŁa metodę pomocną i widzimy postęp w terapii.Oby tak dalej.

oszustka jakich mało. wstyd mi, że hańbi nasz zawód.

oszustka jakich mało. wstyd mi, że hańbi nasz zawód.

BYŁAM Z DZIECKIEM MAM POSTAWIONA DIAGNOZĘ BĘDE DALEJ UCZĘSZCZAĆ

BYŁAM Z DZIECKIEM MAM POSTAWIONA DIAGNOZĘ BĘDE DALEJ UCZĘSZCZAĆ

duzy profesjonalizm,wiedza na temat choroby,dobre wytłumaczenie

duzy profesjonalizm,wiedza na temat choroby,dobre wytłumaczenie

Za bardzo się stara; za dużo robi rzeczy do których nie ma uprawnień. Nie patrzy na to co mówi pacjent. Uwaga na kadzidełka i muzykę.

Jestem osobą dorosłą i szczerze mówiąc sam nie wierzyłem,że możliwa jest likwidacja rotacyzmu. A jednak udało się.Wielkie dzięki Pani Hanno, za cierpliwość i budowanie mojej wiary,że to ma sens.Pogodna,przyjazna atmosfera,dużo pomocy psychologicznej.

do bani zatrudnia na umowę o dzieło cwaniara

do bani zatrudnia na umowę o dzieło cwaniara

Jestem bardzo zadowolona, polecam jako wspaniałego specjalistę, lekarza z powołania. Bardzo fachowo podchodzi do pacjenta, potrafi wysłuchać.

Pomoc pani Hanny Kubiś poleciła mi przyjaciółka, która była u niej ze swoją 3-letnią córką. Mowa mojego dziecka również wzbudzała mój niepokój (nie będę się wdawać w szczegóły). Wizyta u tego świetnego logopedy rozwiała moje wszelkie wątpliwości. Panie Hanna to kompetentna specjalistka. Polecam innym.