Hanna Laskowska-Przybylska

2,2
2,5
2,1
2,1

Włosy zarzucone na twarz, brak kontaktu wzrokowego z pacjentem, rozmarzona znudzona paniusia, myśli że jest kimś, a jest nikim! na swej profesji zna się na ocene 1. Uwielbia czuć górę nad pacjentem i zabić go swoim postanowieniem-odrzuceniem wniosku do Zus. Dyskutowaliśmy ostatnio w szerokim gronie, jak ktos taki został lekarzem.

Przydałoby jej sie leczenie psychiatryczne, to niezaradna księżniczka, która nawet do zapięcia guzika potrzebuje chłopa. Dlaczego można dać minimum jedną gwiazdkę, ona nie zasługuje nawet na ta jedną. Swoją decyzją łamie zycie ludziom i ma z tego satysfakcję, jeszcze los sie jej za to odwdzięczy!!!

Ta pani nie powinna przyjmować pacjentow, a juz nigdy w życiu orzekać o stanie pacjentów na komisjach z ZUS-u. Drwi z pacjentów, nasmiewa się, stosuje chytre jej zdaniem podejścia, z góry zmierza do skrzywdzenia pacjenta i odrzucenia jego wniosku, nienawidzi kobiet zadbanych, atrakcyjnych, ciekawe dlaczego, nic jej nie brakuje z urody, jedynie jest zaniedbana, ale jako kobieta ok, więc o co jej chodzi? Jest typem, dla ktorego wszystko kręci się wokół zwiazkow i seksu i tylko w tej kwestii zadaje pytania, ubliżając kobietom. Zimna, oschła, szydercza, no chyba że przyjmuje za pieniądze, to co innego.

Niestety autorzy tego serwisu nie przewidzieli, że ktoś nie zasługuje nawet na ćwierć gwiazdki, więc wszystkie wybrane przeze mnie proszę traktować jak niewybrane, bo nie ma tu innej opcji. Podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi opiniami. Zupełny brak szacunku, pogarda wręcz, przerywanie lub ignorowanie wypowiedzi, kpiny, sugerowanie nieistniejących faktów, ośmieszanie. Jeśli ktoś serio traktuje swoje zdrowie psychiczne, to radzę: jak najdalej od tej kobiety. Ta pani przyczyniła się do zniszczenia mojej rodziny - jest współautorką krzywdzącej i nieprawdziwej opinii sądowej jako biegła, co więcej, nie wzięła pod uwagę istotnych dokumentów, po ...

Podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi opiniami. Zupełny brak szacunku, pogarda wręcz, przerywanie lub ignorowanie wypowiedzi, kpiny, sugerowanie nieistniejących faktów, ośmieszanie. Jeśli ktoś serio traktuje swoje zdrowie psychiczne, to radzę: jak najdalej od tej kobiety. Ta pani przyczyniła się do zniszczenia mojej rodziny - jest współautorką krzywdzącej i nieprawdziwej opinii sądowej jako biegła, co więcej, nie wzięła pod uwagę istotnych dokumentów, po które sama mnie wysłała. Opinia ta przesądziła o odebraniu mi dziecka.

Wlasciwa osoba w odpowiednim miejscu. Pomaga w leczeniu swoja osobowoscia . Nie wiem skad te negatywne opinie moze czas sie leczyc na oddziale zamknietym a nie u takiego wybitnego specjalisty

"Lekarka" rozchwiana emocjonalnie, ewidentnie sama potrzebuje pomocy psychiatry. Nie potrafi panować nad emocjami, traktuje ludzi z góry. Wybiera sobie pacjentów, tym których lubi poświęca dużo czasu, tych których nie lubi odsyła, resztę traktuje jako zło konieczne szybko spławiając. Przerywa wypowiedzi nie pozwalając dokończyć ważnych myśli, przeżyć, problemów, które mogą mieć duże znaczenie w leczeniu i diagnozie. Po ostatniej wizycie na której potraktowała mnie grubiańsko, wyszedłem mocno zdenerwowany i zrezygnowałem z leczenia u tej pani. Żałuję tylko, że nie zgłosiłem tego zajścia u kierownika przychodni. Nikomu kto ceni zdrowie i chce się leczyć nie polecam wizyt u tej pani. Niestety wykształcenie nie idzie w parze z empatią i kulturą osobistą. Stanowczo odradzam leczenie u tej pani - strata czasu i zdrowia!

Beznadziejna. Absolutny brak szacunku dla pacjenta. Ignorowanie jego wypowiedzi, ubliżanie, bagatelizowanie problemu. Szkoda czasu, chyba że ktoś jest wybitnym masochistą.

Pani dr? Ignorantka, wymagajaca pomocy. Do gabinetu przyszla spozniona, na moja uwage zaczela krzyczec. Ewidentnie ma problemy emocjonalne. Po zwroceniu mojej uwagi na zbyt wysoki ton Pani dr? stwierdzila iz takie ma metody leczenia... Krzykiem??? Spokojnie stwierdzilam ze wedlug mnie to nie jest zadna metoda tylko Pani Dr? Jest niegrzeczna. Wyszlam z niczym bo nie mam sil byc terapeuta sfrustrowanej pani Hani, ktora nie ma za grosz kompetencji.

Pierwsza wizyta wypadła dość pozytywnie, później było już gorzej. Lekarz właściwie nie przedstawił mi diagnozy, jedynie przepisał jakieś leki. Od innego lekarza dowiedziałam się, że mam depresję i że w leczeniu tej choroby bardzo ważne są inne środki leczenia, nie tylko farmakologiczne.

Pani Doktor jest świetnym fachowcem poswięcila mi bardzo duzo czasu i cierpliwości ,sprawiła że na nowo zaczęłam żyć.Polecam wszystkim. Wdzięczna pacjetka.