Hanna Laskowska-Przybylska

2,2
2,5
2,1
2,1

duzo czasu mimo problemów z nadrejestracją. Perfekcjonizm co do dokładnej diagnostyki somatycznej,wystawianie skierowań na badan ia, które winien wykonać lekarz POZ przed skierowaniem do specjalisty, umiejetność nawiązania skierowania i odpwiednie poinformowanie o farmakoterapii oraz praw pacjenta. Wskazanie odpowiednich organów w celu uzyskania porady poza psychiatrycznej, wsparcie emocjonalne, dążenie do diagnostyki somatycznej i neurologicznej aby wykluczyć ewentualne przyczyny niepsychiatryczne

Tragedia! nie pomogła a wpędziła swoim zachowaniem w jeszcze gorszy stan... . W czasie wizyty odbierała prywatne tel. komentując sprawy o których rozmawiała. Wypytała mnie o moją sytuację zatrudnienia choć nie z tym problemem przyszłam. Porównała sytuację bytową swojego syna i moją. Wtedy wręcz wpadła w szał bo w/g niej ja mam lepszą sytuację niż jej syn. Wykrzykiwała że On ma problemy z pracą a jak już znalazł to nie takiej rangi jak ja, dlatego co ja chcę od życia! Nie dopuszczała mnie do głosu. W połowie zdania przerywała mi, złośliwie komentując. Cała wizyta to odpieranie ataków na które po godzinie i 20 min. zabrakło mi sił. Zachowywała się totalnie nie profesjonalnie krzycząc i wymachując rękoma. Mówiąc o problemach innych pacjentów i swoim. Mimo tak długiej wizyty nie miałam możliwości powiedzieć o swoim problemie. Byłam u tej specjalności lekarza pierwszy raz i skutecznie mnie zniechęciła. Przez kolejne noce śni mi się ta wizyta jak horror! Zdecydowanie nikomu nie polecam wręcz odradzam.

to jest lekarz konkretny zna się na tym co robi

to jest lekarz konkretny zna się na tym co robi

Nie zgadzam się z opiniami poniżej. Pani Doktor kompleksowo podeszła do mojego problemu i zleciła mi wszelkie możliwe badania(okazało się, że mam nieleczoną niedoczynność tarczycy). Wysłuchała mnie, zapisała też leki. Po ponad roku chorowania na nerwicę obecnie czuję się świetnie. A to, że jest trochę ekscentryczna? Dla mnie to duży plus. Polecam.

Ta Pani najpierw sama powinna się leczyć a dopiero innych. Z gabinetu wyszłam oburzona , zamiast badać najpierw odbiera i dyskutuję przez telefon komórkowy w sprawach prywatnych , następnie zaczyna wyżywać się na pacjencie. Ale Pani doktor udało się wyleczyć z depresji bo wyszłam bardzo zdenerwowana i deprecha się ulotniła. Odradzam wizytę u tej Pani.

Chodziło mi głównie o zwolnienie i pod tym względem się nie zawiodłem. Diagnoza wystawiona po moich "dwóch" zdaniach i brak reakcji na moje próby uściślenia. Zapisane leki mogły pogorszyć mój stan, dlatego postanowiłem zaniechać terapii pod kierunkiem tej pani. A poza tym, to pani starała się pomóc i pocieszała, więc nie mam żalu. Polecam w sprawach wyłącznie "formalnych".

Super usmiechnieta kobieta :) od razu zmienia sie samopoczucie na widok pani doktor.

brak autentycznej chęci pomocy pacjentowi, jej fałszywa diagnozę podważyli inni lekarze u których potem byłam

Pani nie dość, że przejawia zero empatii dla pacjenta, to pacjent ma wrażenie, że jest psychoanalitykiem jej, a nie na odwrót. Przez połowę terapii mówiła mi o problemach swoich i innych pacjentów. Dodatkowo, żeby mnie pocieszyć powiedziała mi, że wyglądam staro ;/.

Bardzo zdecydowana i kompetentna osoba. Poświęciła mi wiele czasu. Bardzo podnosi na duchu, polecam :)