lekarz Hanna Mastalerz

Internista, Reumatolog

2,5
1,5

Lekarz dobry do przepisywania leków przeciwbólowych. Podejście do leczenia żadne.:(:(brak jakiegokolwiek zaangażowania.

Dowiedziałam się, że jak mnie bolą dłonie to powinnam ćwiczyć na siłowni co najmniej 2 godzinny dziennie i lekceważyć ból bo wielu ludzi boli. A tak w ogóle to mam raczej kłopoty natury psychicznej a nie zdrowotnej, i powinnam skonsultować się z psychiatrą, bo OB 32 i zły rozmaz krwinek białych, to nie choroba. Jestem zupełnie zdrowa! Kłopoty z ruchem palców to po prostu zmarznięte dłonie, sztywność poranna to norma a jak nie umiem utrzymać naczyń to mam sobie kopić arcorok bo się nie tłucze itp. bzdury. Skoro nie mam spuchniętych stawów, to nic mi nie jest.
Zero badań, za wyjątkiem obejrzenia dłoni, przepisane na recepcie wapno, które notabene zażywam codziennie profilaktycznie, bo mam objawy alergiczne mimo braku alergii (zrobiłam wszystkie podstawowe testy). Ogólnie miałam wrażenie, że jestem symulantką, idiotką, która jest niezrównoważona psychicznie i zawracam głowę lekarce. Bardzo nieuprzejma.