lekarz Hanna Odziemska

Internista

Odnosząc się do wypowiedzi rozgoryczonej pacjentki. "Ta pani w ogóle nie powinna pracować jako lekarz. Nie oceniam jej wiedzy medycznej, nie zdążyłam się przekonać, czy dobrze leczy, ale osobowość."- dla mnie bardzo konkretna o dużej wiedzy i dobrym, indywidualnym podejściu do pacjenta "Należy przy tym rozumieć , że te osoby powinny być młode, rzadko chore, nie pytające o nic, co dotyczy ich zdrowia, bo inaczej pani doktor się irytuje. Pani doktor chyba się bała, że niektórzy dawni pacjenci z tzw. rejonu za nią pobiegną do nowego miejsca jej pracy." - ...

Odnosząc się do wypowiedzi rozgoryczonej pacjentki.
"Należy przy tym rozumieć , że te osoby powinny być młode, rzadko chore, nie pytające o nic, co dotyczy ich zdrowia, bo inaczej pani doktor się irytuje. Pani doktor chyba się bała, że niektórzy dawni pacjenci z tzw. rejonu za nią pobiegną do nowego miejsca jej pracy." - w ogóle mi ten opis mi do Niej nie pasuje. Za każdym razem jak próbuję umówić się do Pani Doktor ma komlet pacjentów i zawsze są do niej kolejki,właśnie, starszych ludzi.
"A tam pani doktor zamierza wprowadzić przecież swoje reguły. Czyli żadnych starych (ludzi), żadnych wizyt domowych (bo na nich nie zarobi) i żadnych pytań (bo j.w.)." - z tego co sie orienyuję to właścicielką jest pracująca tam dr Poważyńska, która jako reumatolog, słynie z szacunku do osób starszych. Nie sądzę żeby dr Odziemska pracując w prywatnej przychodni mogła pozwolić sobie na wprowadzanie swoich reguł.
"Bo dobry lekarz (tak siebie nazwała) nie jest naszym (pacjentów ?) niewolnikiem (?!) " - a z tym to się akurat w 100% zgadzam. Myślę,że część z nas zapomina,że lekarz to taki sam człowiek jak my, mający życie prywtne, a nie maszyna czekająca na pacjenta 24h/ dobę
Reasumując: z pełną odpowidzialnością polecam przychodnię przy ul.Meissnera - tak się akurat składa,że wszyscy pracujący tam lekarze są godni polecenia
M.A.

Cudowna, wspaniała Pani Doktor! Cierpliwa, zawsze wysłucha, zleci wszystkie konieczne badania, wyjaśni wątpliwości bez względu czy jest się osobą starszą i niedosłyszącą - jak moja babcia, czy młodą i dynamiczną. Do każdego trafi, z każdym znajdzie wspólny język. Leczyliśmy się u Doktor Odziemskiej całą trzypokoleniową rodziną. Aż do kwietnia. Bo w kwietniu Pani Doktor zniknęła z przychodni przy Meissnera. Czy ktoś wie, gdzie można się do niej zapisać??? Będę wdzięczna za informację!

Cudowna, wspaniała Pani Doktor!
Do każdego trafi, z każdym znajdzie wspólny język.
Leczyliśmy się u Doktor Odziemskiej całą trzypokoleniową rodziną.
Aż do kwietnia.
Bo w kwietniu Pani Doktor zniknęła z przychodni przy Meissnera.
Czy ktoś wie, gdzie można się do niej zapisać???
Będę wdzięczna za informację!

Wspaniały lekarz. Połączenie kompetencji, taktu, empatii i kultury. O wynikach badań powiadomiła mnie telefonicznie (byłem daleko od miejsca zamieszkania) i przesłała je mailem a następnego dnia zadzwoniła dowiedzieć się jak przebiegły dalsze badania. To niespotykane w dzisiejszych czasach. Takich lekarzy szukać ze świecą!!!

Lekarz z "sercem i duszą" . To tylko moja subiektywna opinia. Polecam sprawdzenie i dołączenie własnych odczuć.

Agatta - mówisz i masz. Pani Doktor przeniosła się na Poligonową 30 (przy Rawarze). Mało pacjentów jeszcze o tym wie, więc kolejek praktycznie nie ma. Dojazd komunikacją miejską pod samą przychodnię. Jak dla mnie same plusy tych przenosin.

Agatta - mówisz i masz.
Dojazd komunikacją miejską pod samą przychodnię.
Jak dla mnie same plusy tych przenosin.

Bardzo dobry lekarz. Z dużą kulturą osobistą przejawia zainteresowanie pacjentem i jego stanem zdrowia. Nie zdarzyło mi się, żeby Pani Doktor Kiedykolwiek pomyliła się. Jest to lekarz z dużą intuicją. Dziękuję.

Od kilku lat leczyłem się u dr Odziemskiej w przychodni przy ul. Ateńskiej, gdzie pracuje kilku internistów. Po jej odejściu do placówki przy ul. Meissnera, przeniosłem się tam bez żadnych problemów (formalności załatwia się w rejestracji). Przez tych kilka lat pracując na "Ateńskiej" pani doktór wyrobiła sobie taką renomę, że aby się do niej dostać należało ustawić się w kolejce nie później niż o 5 rano. Wszyscy czekający, dopóki były wolne numerki zapisywali się na wizytę do pani doktór!!! O czymś to chyba świadczy. Osoba, która napisała w dniu 04.11.2011 ...

Osoba, która napisała w dniu 04.11.2011 r. szkalującą opinię na temat dr Odziemskiej musi mieć wyjątkowo paskudny charakter. W związku z rozpoczętym okresem Adwentu, radzę jej odbycie porządnej spowiedzi. Bo jak powiedział ksiądz proboszcz w jednym z ostanich kazań - grzech to przede wszystkim czynienie zła drugiemu człowiekowi.

Pani dr Odziemska już wiele razy mi pomogła w różnych przypadkach - od zatruć pokarmowych do zapalenia zatok, podczas gdy u innych leczyłem się tygodniami i nic. Najlepszy i najmilszy lekarz jakiego znam!

U pani doktor leczę się już od kilku lat. Dojeżdżam do niej ze Śródmieścia(!!!!|). Nie wiem czy moja przedmówczyni nie pomyliła przypadkiem lekarzy, ponieważ nigdy nie potkałam się z zachowaniem niegrzecznym czy nieuprzejmym. Jako pacjent zawsze czułam się wysłuchana, dopytana i zaopiekowana. Pani doktor często przyjmowała mnie po godzinach swojej pracy i przyjeżdżała na wizyty domowe. Zgadzam się z opinią, że lekarz nie jest niewolnikiem pacjentów. Bardzo często ma rodzinę, która potrzebuje go zdecydowanie bardziej, niż niektórzy pacjenci z urojonymi chorobami lub rozpaczliwie poszukujący kogoś, kto ich wysłucha. Pani doktor ...

Zgadzam się z opinią, że lekarz nie jest niewolnikiem pacjentów. Bardzo często ma rodzinę, która potrzebuje go zdecydowanie bardziej, niż niektórzy pacjenci z urojonymi chorobami lub rozpaczliwie poszukujący kogoś, kto ich wysłucha. Pani doktor życzę, żeby pacjenci w nowym miejscu potrafili doceniać jej poświęcenie ;)

Ta pani w ogóle nie powinna pracować jako lekarz. Nie oceniam jej wiedzy medycznej, nie zdążyłam się przekonać, czy dobrze leczy, ale osobowość. Chorzy ją męczą, tego nie kryje. Potrafi być wyjątkowo niegrzeczna, o tym osobiście się przekonałam. Niedawno zapowiedziała, że w nowej pracy (od listopada 2011)będzie przyjmować tylko wybrane osoby (!!) . Należy przy tym rozumieć , że te osoby powinny być młode, rzadko chore, nie pytające o nic, co dotyczy ich zdrowia, bo inaczej pani doktor się irytuje. Pani doktor chyba się bała, że niektórzy dawni pacjenci z tzw. rejonu za nią pobiegną do nowego miejsca jej pracy. A tam pani doktor zamierza wprowadzić przecież swoje reguły. Czyli żadnych starych (ludzi), żadnych wizyt domowych (bo na nich nie zarobi) i żadnych pytań (bo j.w.). Bo dobry lekarz (tak siebie nazwała) nie jest naszym (pacjentów ?) niewolnikiem (?!) i leczy kogo chce.
Jeśli ktoś lubi taką formułę to zapraszam do Vita-Med przy ul.Meissnera w Warszawie.

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49