dr n. med. Hanna Rudźko

Nie polecam, właśnie ja trafiłam tam z tzw. polecenia i bardzo żałuje tej decyzji. Brak kompetencji...jedyne co wszyscy sa mili i to na poczatku wzbudza zaufanie ale jeśli chodzi o leczenie to kompletne dno.Nie polecam kliniki Pani Rudźko.

Jestem zadowolona z wizyty u pani doktor. co prawda to prawda długo trzeba czekać na przyjęcie się do lekarza nawet gdy jest się umówionym na konkretną godzine ale warto wizyty są znacznie opóżnione. jako lekarz ginekolog pani Rudźko jest bardzo delikatna,wyrozumiała, nie ma się czego bać.

bardzo kompetentna,kulturalna,ciepła i życzliwa lekarka.

bardzo kompetentna,kulturalna,ciepła i życzliwa lekarka.

Pani doktor jest dość miła, ale nie wiem czy do końca kompetentna (pobieranie cytologii w sytuacji gdy stwierdziła podczas badania, iż są objawy krwawienia to chyba nie jest dobry pomysł). Nadto organizacja pracy w klinice to skandal. W czasie badania do gabinetu weszła inna osoba - takie zachowanie nie spełnia podstawowego standardu minimum poszanowania godności pacjentki ... i to chyba tyle. Nie polecam tej kliniki - za cenę 150 zł należy oczekiwać pełnego profesjonalizmu, a nie siermiężnej prostoty.

Niestety Pani Rudźko nie spełnia oczekiwań młodych kobiet. Z przykrością muszę stwierdzić iż jestem niezadowolony z prowadzenia przez Panią Doktor (kojarzy mi sie Whats up Doc? z krolika Bugsa) - mojej dziewczyny. Leczyla ja starymi tabletkami hormonalnymi nie dajac alternatywy. Na 7 zadanych pytan zwiazanych z antykoncepcja 7 bylo na "Nie Wiem". Zdecydowanie nie polecam Pani Doktor zadnej mlodej parze. W razie jakich kolwiek pytan prosze pisac janek.sikora@hotmail.com

Na 7 zadanych pytan zwiazanych z antykoncepcja 7 bylo na "Nie Wiem".
Zdecydowanie nie polecam Pani Doktor zadnej mlodej parze.
W razie jakich kolwiek pytan prosze pisac janek.sikora@hotmail.com

Pani Doktor Hanna Rudźko jest osobą przemiłą i przede wszystkim kompetentną. Pomogła mi bez skalpela, choć poprzedni lekarz nie widział innej możliwości. Jestem jej za to bardzo wdzięczna. Malutki minusik dla przychodni Pani Doktor - trzeba zarezerwować sobie duuużo czasu, bo wizyta nie rozpoczyna się punktualnie i czasem trzeba poczekać nawet godzinę.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta , wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania , pełna kontrola nad terminem wykonania następnych badań kontrolnych.