Filtruj terminy

Hematolog Łódź

Ciolkowskiego 2
Łódź

witam mam 26 lat od roku mam bóle węzłów szyjnych wyniki dobre ale sam powiększone i straszny bul węzłów głowy nie wiem co robić byłam u lekarza i nic mi nie pomógł. proszę o pomoc
Opinia dodana przez: justyna

Medicover
Al. Piłsudskiego 3
90-368 Łódź

Spotkałam w swym życiu wielu lekarzy. Pracuję z ludzi i wiem jak trudno czasami jest powstrzymac złe emocje, usmiechac sie mimo piekielnego zmęczenia. ..... Pani dr Wierzbowska to przemiła i ciepła osoba. Nie zawsze przekazuje mi dobre informacje, ale robi to w taki sposób, że czasami aż mi głupio, że jestem chora i musi powiedziec mi coś czego wolałabym nie słyszeć. Zawsze mnie pamięta, jest taka empatyczna, wszystko tłumaczy, nigdy ...

im. Madurowicza

Łódź

Wizyta w Luxmed Łódz. Pani doktor przeprowadziła dokładny wywiad, zleciła odpowiednie leki, opisała ich dawkowanie itd. Trafiłam do niej jako do internisty pod koniec 1 trymestru ciąży, dobrała odpowiedni lek do przedłużającej się choroby, którego dobór pozytywnie oceniła później moja ginekolog. Dodatkowo pani doktor przejrzała moje aktualne wyniki krwi i wszystko dokładnie objaśniła. Wszystko na + . Polecam tego lekarza.

Tansmana 2
92-548 Łódź

Niestety odprawia pacjentów z kwitkiem w środku leczenia. Nie panuje organizacyjnie, ani po lekarsku nad powierzoną mu podobno częścią oddziału. Toleruje arogancie zachowania młodych ludzi, którzy podobno nawet nie mają specjalizacji z hematologii. Chorych ludzi traktują tam jak natrętne muchy. Za takich "profesorów" dziękujemy, w koperniku jest ich za wielu
Opinia dodana przez: barbara

Sienkiewicza Henryka 47/103