Filtruj terminy

Hematolog, Internista

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

spoczko kolo zna sie na swojej robocie podchodzi do niej z zapalem da wiare i nadzieje a na dodatek wyleczy każdego pacjenta

dr n. med. Wojciech Legieć

Hematolog

Specj. Gabinet Lekarski

Lublin

Nastawienie Pana Doktora do pacjenta- bardzo negatywne, przynajmniej jeżeli chodzi o wizyty na NFZ. Nic się nie dowiedziałam, nic nie zostało mi wyjaśnione. W moim odczuciu nie zostałam potraktowana poważnie. Na temat kompetencji lekarza nie mam możliwości wypowiedzenia się ponieważ, nie był łaskaw podzielić się ze mną swoją wiedzą
Pani doktor to bardzo cierpliwą i życzliwą osobą. Poświęciła mi bardzo dużo czasu, zaleciła szczegółowe badania. Nigdy nie odmówiła mi pomocy i bardzo cierpliwie odpowiadała na moje pytania. Pani doktor ma ogromną wiedzę . Serdecznie polecaml

dr n. med. Krzysztof Kątski

Hematolog dziecięcy

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Bardzo dobry fachowiec, a do tego wspaniały człowiek. Jestem jego pacjentką i od kiedy się mną zajmuje czuję się bezpieczna. Klasa nażdym kroku.
Pani doktor prowadziła mnie bardzo profesjonalnie, miałam chłoniaka , ktorego szybko wykryła, proponowała odpowiednie badania ,bez naciągania, pomogła uporać się z problemem , jest miła i sympatyczna, pomogło mi to w walce z chorobą, jestem pod jej kontrola , polecam.

lekarz Andrzej Brzozowski

Przykliniczna Przychodnia Specjalistyczna SPSK Nr 1 w Lublinie
ulica Staszica 14a
20-950 Lublin

Bardzo dobry lekarz. Słucha pacjenta jest uprzejmy. Pomógł mi tylko ten doktor a byłam u trzech innych. Ja szczerze polecam tego Doktora.
Opinia dodana przez: arletka
Lublin Hematolog prof. dr hab. Krzysztof Giannopoulos

prof. dr hab. Krzysztof Giannopoulos

Specjalistyczne Gabinety Lekarzy Hematologów HEMA
ul. Zana 11a
20-022 Lublin

Profesor zawsze znajdzie czas na rozmowę i spokojne wytłumaczenie omawianej kwestii. Wspaniały specjalista, leczy mojego męża w Centrum Onkologii. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Magdalena`

lekarz Maria Soroka-Wojtaszko

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

leczę się u pani hematolog 2 lata na pierwszej wizycie całkiem przyzwoicie chociaż cięzko uzyskać prostą odpowiedz na zadawane pytania na następnej wizycie zupełna olewka mimo ze wyniki się pogorszyły pani hematolog kompletnie się tym nie przejeła i nie zmieniła leczenia dopiero po wizycie u innego prywatnego hematologa zostało wdrożone leczenie żeby poprawić mój stan dziękuję Pani doktor za dalsze leczenie chyba nie skorzystam i nie polecam

lekarz Norbert Grząśko

ul. Dożynkowa 19/22