Filtruj terminy

Hematolog Lublin

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Pani doktor to bardzo cierpliwą i życzliwą osobą. Poświęciła mi bardzo dużo czasu, zaleciła szczegółowe badania. Nigdy nie odmówiła mi pomocy i bardzo cierpliwie odpowiadała na moje pytania. Pani doktor ma ogromną wiedzę . Serdecznie polecaml

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Pani doktor prowadziła mnie bardzo profesjonalnie, miałam chłoniaka , ktorego szybko wykryła, proponowała odpowiednie badania ,bez naciągania, pomogła uporać się z problemem , jest miła i sympatyczna, pomogło mi to w walce z chorobą, jestem pod jej kontrola , polecam.

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Bardzo dobry fachowiec, a do tego wspaniały człowiek. Jestem jego pacjentką i od kiedy się mną zajmuje czuję się bezpieczna. Klasa nażdym kroku.

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

spoczko kolo zna sie na swojej robocie podchodzi do niej z zapalem da wiare i nadzieje a na dodatek wyleczy każdego pacjenta

Specj. Gabinet Lekarski

Lublin

Miałam 'przyjemność' spotkać doktora na izbie przyjęć. Byłam potraktowana jak intruz- 'przepraszam, że przeszkadzam'. Mimo skierowania do szpitala i poważnego stanu zostałam odesłana do domu-bez żadnych wyjaśnień i jakichkolwiek zaleceń w spr dodatkowych badań - oparł się tylko na podstawowej morfologii, którą ze sobą miałam -jak na hematologa, to chyba za mało. Zapewne jeśli się korzysta z prywatnych wizyt u dr Legiecia, to ma inne podejście do pacjenta. Mam nadzieję, ...

Przykliniczna Przychodnia Specjalistyczna SPSK Nr 1 w Lublinie
ulica Staszica 14a
20-950 Lublin

Bardzo dobry lekarz. Słucha pacjenta jest uprzejmy. Pomógł mi tylko ten doktor a byłam u trzech innych. Ja szczerze polecam tego Doktora.
Opinia dodana przez: arletka

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

leczę się u pani hematolog 2 lata na pierwszej wizycie całkiem przyzwoicie chociaż cięzko uzyskać prostą odpowiedz na zadawane pytania na następnej wizycie zupełna olewka mimo ze wyniki się pogorszyły pani hematolog kompletnie się tym nie przejeła i nie zmieniła leczenia dopiero po wizycie u innego prywatnego hematologa zostało wdrożone leczenie żeby poprawić mój stan dziękuję Pani doktor za dalsze leczenie chyba nie skorzystam i nie polecam

Lublin

lekarz Anna Dmoszyńska