dr n. med. Wojciech Legieć

Hematolog

3,5
3,5

Nastawienie Pana Doktora do pacjenta- bardzo negatywne, przynajmniej jeżeli chodzi o wizyty na NFZ. Nic się nie dowiedziałam, nic nie zostało mi wyjaśnione. W moim odczuciu nie zostałam potraktowana poważnie. Na temat kompetencji lekarza nie mam możliwości wypowiedzenia się ponieważ, nie był łaskaw podzielić się ze mną swoją wiedzą

Miałam 'przyjemność' spotkać doktora na izbie przyjęć. Byłam potraktowana jak intruz- 'przepraszam, że przeszkadzam'. Mimo skierowania do szpitala i poważnego stanu zostałam odesłana do domu-bez żadnych wyjaśnień i jakichkolwiek zaleceń w spr dodatkowych badań - oparł się tylko na podstawowej morfologii, którą ze sobą miałam -jak na hematologa, to chyba za mało. Zapewne jeśli się korzysta z prywatnych wizyt u dr Legiecia, to ma inne podejście do pacjenta. Mam nadzieję, że nigdy więcej na tego lekarza nie trafię. Obecnie jestem pod opieką innego hematologa ze Staszica - zaczęłam leczenie - i moja 'błahostka' zbagatelizowana przez dr Legiecia okazała się poważną chorobą.

Zawsze miły i dyspozycyjny. Mogę się bez obaw kontaktować na komórkę w dzień i w nocy. Wszystko jasno wyjaśnia - nie boję się swojej choroby.

Nastraszono mnie nowotworem, uzyskałam jasne wytłumaczenie zaburzeń w mojej morfologii. Jestem bardzo zadowolona, polecam.