Filtruj terminy

lekarz Wojciech Pielichowski

4 WSK Wrocław
ul.Weigla
Wrocław

Lekarz nie radzi sobie z emocjami. Zadając podstawowe pytanie odpowiada w niegrzeczny sposób. Wybucha agresja nie udzielając odpowiedzi. Nie ma szacunku do pacjenta. Mam nadzieje, ze nigdy więcej nie spotkam tego lekarza a na pewno nie zapłaciłabym za prywatna wizytę u niego.

lekarz Anna Wąs-Mamińska

Internista, Hematolog

Szczytnicka 28 (Aaris) lok. 1
50-382 Wrocław

Ponad 20 lat chodziłam po lekarzach, aż nareszcie Pani dr.Wąs odkryła przyczynę moich okropnych dolegliwości. Jest bardzo kompetentna, cierpliwa i życzliwa.Dawno nie natrafiłam na tak wspaniałego lekarza!!!!!!!!!
Dobry lekarz schowal się bo może ma już dość chorych pacjentow.A byli pacjenci czekaja na objawienie.
Opinia dodana przez: jacek

Krzysztof Kałwak

Wrocław

Serdecznie polecam Pana Profesora bardzo bardzo miły i sympatyczny, odpowiada na każde pytanie i jest bardzo skupiony i zaangażowany w sprawy pacjentów i pacjentek. Pan Profesor na pewno pomoże. Ponadto nie trzeba długo czekać na wizytę . Serdecznie polecam wspaniały przy pierwszej wizycie.
Opinia dodana przez: jmaksymowicz

dr Stanisław Potoczek

ZOZ
Pastera
Wrocław

Świetny specjalista i szlachetny człowiek. Oprócz fachowej wiedzy, ma odpowiednie podejście do pacjenta - słucha i informuje. Poza tym, ma wysoki poziom kultury osobistej. Serdecznie polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Luiza

dr hab. n. med. Tomasz Wróbel

Klinika Chorób Wewnętrznych, Zawodowych i Nadciśnienia Tętniczego
Pasteura 4
50-367 Wrocław

Najlepszy lekarz jakiego znam. Kompetentny, bezinteresowny, uczynny, motywujący do walki i z wyjątkowym poczuciem humoru

prof. dr hab. n. med. Małgorzata Kuliszkiewicz-Janus

Gabinet prof. dr hab.n. med. Małgorzata Kuliszkiewicz-Janus
Dobrzyńska 21/23
50-370 Wrocław

Dzięki Pani Profesor ja żyję...………….nic dodać nic ująć bo przecież sytuacja była beznadziejna, a wyniki moje były takie że zgodnie z literaturą powinienem się żegnać z najbliższymi jeżeli bym zdążył '''''''''jeszcze raz dziękuję Pani Profesor …………..
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Wanda Siudak

Dobrzyńska
Wrocław

To lekarz z powołania. Wszystkim pacjentom życzę takiego lekarza prowadzącego. Ma niesamowitą pamięć i po kilku miesiącach pamięta szczegóły z życia pacjenta. Potrafi SŁUCHAĆ i zawsze dobrze doradzi. Leki wybiera niedrogie, ale skuteczne.
Opinia dodana przez: Jax

lekarz Elżbieta Nowak