lekarz Wojciech Pielichowski

3,5
3,4
3,4
3,5

Tylko pierwsze opinie są od pacjentów a reszta opinii jest niemożliwa. Ten człowiek nie powinien być lekarzem

Lekarz nie radzi sobie z emocjami. Zadając podstawowe pytanie odpowiada w niegrzeczny sposób. Wybucha agresja nie udzielając odpowiedzi. Nie ma szacunku do pacjenta. Mam nadzieje, ze nigdy więcej nie spotkam tego lekarza a na pewno nie zapłaciłabym za prywatna wizytę u niego.

.Był lekarzem prowadzącym mojego taty.Nie przekazywał nam informacji o stanie zdrowia,mimo że stan był bardzo ciężki.Unika rozmów ,przy kontakcie słownym wulgarny i arogancki. Nie spotkałam się nigdy z takim chamskimi zachowaniem że strony lekarza.Nie polecam z czystym sercem.

potraktowana byłam przez hematologa przy ul. Grabiszyńskiej okropnie jak intruz. Szłam do lekarza z mieszanymi uczuciami , jak mnie potraktuje. Zostałam zaskoczona bardzo pozytywnie. Wrócił mi chęć do życia, wytłumaczył na czym polega moja choroba,co w przyszłości może mnie czekać.Idę na następna wizytę z pełnym zaufaniem.

W porównaniu np z hematologiem Instytutu prof. Lange, gdzie lekarze traktują pacjenta instrumentalnie , traktowanie to nie ma porównania. Lekarz, który traktuje każdego pacjenta indywidualnie i wnikliwie.

Pan doktor zawsze poświęca mi 60min. Dostaję zawsze na piśmie historię choroby. Wszystko dkoładnie tłumaczy, odpowiada na każde pytanie. Jest sympatyczny, traktuje pacjenta poważnie.

Jest lekarzem niezwykle dokładnym i dociekliwym. Ma czas dla pacjenta i traktuje go poważnie. Podczas wizyty zawsze spędzam u doktora od 40 do 60 minut . W tym czasie mam wnikliwie wszystko wytłumaczone i zapisane. Daje na piśmie to co stwierdza. Dostaje się historię choroby.Do każdej wizyty jest przygotowany. Trudno wszystko opisać - trzeba się przekonać. WARTO ZAUFAĆ

Super-lekarz!Ma odpowiednie podejście do pacjenta, wszystkie jego diagnozy są trafne, jest bardzo dokładny,ma czas dla pacjenta, którego traktuje podmiotowo, można jemu zaufać, ma bardzo szeroki zakres wiedzy medycznej i długoletnie doświadczenie w swojej pracy.Polecam tego wspaniałego lekarza wszystkim pacjentom!

Bardzo dobry lekarz profesjonalista w tej dziedzinie przy pierwszej wizycie ukierunkował już diagnostykę i wstępne leczenie, dociekliwy i cierpliwy jest delikatny i wyrozumiały dla pacjenta . Polecam

To bardzo dobry lekarz. Ma świetne podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy - jeśli chodzi o chorobę, jest dokładny. W pełni popieram pozytywne opinie poprzedników.