lekarz Wojciech Pielichowski

Hematolog

Super-lekarz!Ma odpowiednie podejście do pacjenta, wszystkie jego diagnozy są trafne, jest bardzo dokładny,ma czas dla pacjenta, którego traktuje podmiotowo, można jemu zaufać, ma bardzo szeroki zakres wiedzy medycznej i długoletnie doświadczenie w swojej pracy.Polecam tego wspaniałego lekarza wszystkim pacjentom!

To bardzo dobry lekarz. Ma świetne podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy - jeśli chodzi o chorobę, jest dokładny. W pełni popieram pozytywne opinie poprzedników.

nie polecam tego lekarza naprawde najgorszy lekarz jakigo znam

nie polecam tego lekarza naprawde najgorszy lekarz jakigo znam

Jest lekarzem niezwykle dokładnym i dociekliwym. Ma czas dla pacjenta i traktuje go poważnie. Podczas wizyty zawsze spędzam u doktora od 40 do 60 minut . W tym czasie mam wnikliwie wszystko wytłumaczone i zapisane. Daje na piśmie to co stwierdza. Dostaje się historię choroby.Do każdej wizyty jest przygotowany. Trudno wszystko opisać - trzeba się przekonać. WARTO ZAUFAĆ

Bardzo dobry lekarz. Najlepszy jakiego spotkałem i jedyny, który potrafił mi wszystko wytłumaczyć. Bardzo polecam