lek. med. Henryk Grudniewicz

- USG stawów kolanowych

Znajomość języków obcych:
- angielski
- rosyjski

Klinika Atros jest godna polecenia. Wszystkie czynności przed operacją zostały wykonane bardzo sprawnie Sama operacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor to bardzo sympatyczny człowiek. Pani anestezjolog też godna pochwały. Wszystko jak w rodzinie , obsługa pań pielęgniarek super. Jestem bardzo zadowolona z wykonania zabiegu, a także z atmosfery panującej w klinice.😁

Klinika Atros jest godna polecenia.

Zdecydowanie nie polecam!!! Robiłam u dra grudniewicza artroskopię. Zdołał mnie jeszcze naciągnąć na wstrzykiwanie osocza "w połowie ceny" (kolejne 700zl), co miało przyspieszyć rekonwalescencję. Minęło pół roku, noga boli dalej. Idę do niego ponownie na wizytę (oczywiście platną) i dostaje...zastrzyk przexiwbolowy, a w razie potrzeby za 2-2.5 miesiąca mogę przyjść po kolejny. Poszłam do innego lekarza, który zlecił rezonans (bo NIE MOZE boleć mnie noga, która jest,poprawnie naprawiona) i... za miesiąc mam operację, NA TO SAMO, bo zostało źle zrobione, a to, co pan Grudniewicz ocenił "nie trzeba operować" nadaje ...

Zdecydowanie nie polecam!!!
Robiłam u dra grudniewicza artroskopię. Zdołał mnie jeszcze naciągnąć na wstrzykiwanie osocza "w połowie ceny" (kolejne 700zl), co miało przyspieszyć rekonwalescencję. Minęło pół roku, noga boli dalej. Idę do niego ponownie na wizytę (oczywiście platną) i dostaje...zastrzyk przexiwbolowy, a w razie potrzeby za 2-2.5 miesiąca mogę przyjść po kolejny. Poszłam do innego lekarza, który zlecił rezonans (bo NIE MOZE boleć mnie noga, która jest,poprawnie naprawiona) i... za miesiąc mam operację, NA TO SAMO, bo zostało źle zrobione, a to, co pan Grudniewicz ocenił "nie trzeba operować" nadaje się do całkowitej wymiany.
Ciekawe tylko, czy zdołam odzyskać choć część pieniędzy...

Artroskopia kolana w lipcu 2018r.Lekarz niezwykle kompetentny, szybka diagnoza i decyzja o operacji. Klinika kolana świetnie zorganizowana, domowa atmosfera przyjęcia pacjenta i rodziny. Lekarz i pielęgniarki cierpliwie wyjaśniają ważne dla pacjenta problemy. Klinika i lekarz godni polecenia.

Klinika i lekarz godni polecenia.

Miałem problem z kolanem, który uniemożliwiał mi bieganie, po artroskopii już 3 rok biegam i czuję się świetnie. Nie wiem jak w przypadku bardziej skomplikowanych przypadków ale mój został zaleczony perfekcyjnie.

Profesjonalista, a do tego bardzo dobrze nastawiony do pacjenta. Przyjazny, chętnie odpowiada na pytania. Zna się na tym co robi. Nic dodać nic ująć. Polecam potrzebującym!

Doktor bardzo dobrze tłumaczy chorobę i sposób jej leczenia. Szybka i prawidłowa diagnoza. Gorąco polecam

artroskopia kolana w 2007 łąkotka i chrząstka taka wizyta u mnie we wrocławiu 3000 i czas oczekiwania byl 3 miesiące tu w ciagu tygodnia