lekarz Henryk Gulda

z czystym sumieniem mogę polecić, prowadził moje dwie ciążę. Lekarz z powołania:)

Polecam jest na 100 procent dobrym lekarzem.Lekarz prowadził mi dwie ciąże i żaden lekarz nie był tak dokładny w badaniu jak on.

Witam Tego lekarza należy polecić. Jest dobrym fachowcem w swojej dziedzinie. Pomógł mi pozbyć się kilku dolegliwości, które miałam. Zawsze odbiera telefon i zawsze Cię przyjmie Kiedyś dopadł mnie straszliwy ból, był sobotni wieczór. Kiedy zobaczyłam krew w toalecie, strasznie się przestraszyłam i zadzwoniłam do doktora. Przyjął mnie, a było ok.22.oo. Inny lekarz nawet nie odebrałby telefonu. POLECAM DROGIE PANIE!!! Mankament,że doktor nie ma w gabinecie parawanu i patrzy jakie gatki mamy, bo uczulony jest na te kuso wycięte. Lepiej wkładać reformy!!! A wóczas nie będzie dolegliwości. POLECAM

Witam
Inny lekarz nawet nie odebrałby telefonu.
POLECAM DROGIE PANIE!!!

Lepiej wkładać reformy!!! A wóczas nie będzie dolegliwości.
POLECAM

Lekarz, który pomógł mi wyleczyć moje dolegliwości. Zawsze pomocny. Zawsze w kontakcie z pacjentką. Wszystko tłumaczy, analizuje problem. Miły, kontaktowy, wzbudza zaufanie. Polecam!!!

Bardzo sympatyczny lekarz, sprawia wrażenie kompetentnego. Jest to pierwszy lekarz, przepisał leki ale jednocześnie zlecił wykonanie posiewu- to dobrze o nim świadczy, bo żaden lekarz wcześniej nie wpadł na pomysł posiewu.

wzbudza zaufanie, jest kompetentny.Ma wiedzę, która jest niezbędna do wykonywania tego zawodu.

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Wyczerpująco odpowiada na pytania, tłumaczy metodę leczenia. Ponadto jest bardzo uprzejmy i miły. Zawsze odbiera telefon. Gorąco polecam

Gorąco polecam