lekarz Henryk Jabłoński

Bardzo nieuprzejmy,chłodny, wręcz arogancki

Bardzo nieuprzejmy,chłodny, wręcz arogancki

Odradzam szczerze, szczególnie każdej przyszłej mamie która chce uzyskać jakiekolwiek informacje. Lekarz niechętnie udziela odpowiedzi na pytania, w ogóle nie odzywał się podczas i po badaniu.

Raz byłam u doktora na rutynowej kontroli i nie mam jednoznacznego zdania bo nie przyszłam też z jakimś konkretnym problemem do rozwiązania. Dziewczyny! Jedno wiem na pewno, lekarze to też ludzie i są rożni, mają swoje humory, dla jednej pacjentki będą lepsi dla innej gorsi i nikt nic na to nie poradzi. Widzę w opiniach mnóstwo Pań które polecają lekarza(dlatego min. go wybrałam), jest trochę opinii negatywnych, ale przecież żaden lekarz nie jest bogiem i każdemu zdarzają się pomyłki! Nie „plujcie” jedna na drugą bo każdy ma inne doświadczenia i ...

Nie „plujcie” jedna na drugą bo każdy ma inne doświadczenia i szanujcie opinię każdego.
co do poniższych wpisów to ograniczcie Caps Lock bo ciężko się to czyta. A podawanie nazwiska i imienia jest bez sensu bo na poczekaniu można wymyślić dowolne – wpisy nie są weryfikowane pod tym względem...

DR JABŁOŃSKI prowadził moją pierwszą ciążę w przychodni przyszpitalnej .Sporo kobiet przychodziło akurat do niego bo miał dla nich czas i nie kierował jak inni na leczenie prywatne. Nigdy nie zdarzyło się żeby traktował mnie inaczej niż z pełną kulturą-choć nie raz wyglądało że jest po prostu zmęczony-przychodził po operacjach które najpierw wykonywał na oddziale. Gdy byłam na wakacjach miałam pewne wakacyjne dolegliwości -miejscowy lekarz/Kołobrzeg/ zbył mnie-więc zadzwoniłam na komórkę prywatną-dr J.odebrał udzielił porady i spokojnie dokończyłam wakacje/nie musiał tego robić wszak nie byłam jego prywatną pacjentką a dzwoniłam w ...

Gdy byłam na wakacjach miałam pewne wakacyjne dolegliwości -miejscowy lekarz/Kołobrzeg/ zbył mnie-więc zadzwoniłam na komórkę prywatną-dr J.odebrał udzielił porady i spokojnie dokończyłam wakacje/nie musiał tego robić wszak nie byłam jego prywatną pacjentką a dzwoniłam w święto na tel. prywatny/. Dalsze losy moje i mojej ciąży to kilka wizyt państwowych w szpitalu i państwowy poród w blachowni pod okiem dr.JABŁOŃSKIEGO.Zupełnie nie rozumiem poprzednich wpisów jakoby lekarz inaczej leczył państwowo a inaczej prywatnie.Może to wy drogie koleżanki za dużo oczekujecie od życia.Ja KAMILA ŻAK oświadczam- nie szukajcie lepszego bo trudno wam będzie go wyszukać.Zgadzam się z jedną z poprzedniczek-jeżeli kogoś opluwacie to pokarzcie kto pluje.
Co druga pacjentka w szpitalu to jego pacjentka prywatna i państwowa-nie zauważyłam aby traktował je różnie.

drogie panie wlacze moja wypowiedz na temat pana doktora. prowadzil mi dwie ciaze jedna 5 lat temu i bylam strasznie zadowolona bo przebiegla bezproblemowo i bylam w stanie polecic pana doktora kazdej kobiecie ciezarnej. niestety moje zdanie zmienilo sie od grudnia ubieglego roku. zaszlam w ciaze po raz drugi zaczelam chodzic do pana doktora na wizyty do przychodni raz bylam na prywatnej. robil mi usg badania kontrolne wszystko bylo idealnie. gdy zaczely mi sie wymioty w ciazy mowil ze to normalne. wiec zaufalam i czekalam cierpliwie az sie skoncza. w grudniu ubieglego roku kilka dni przed swietami poszlam na kolejna wizyte kontrola i poinformowalam pana doktora ze miewam bole zostawil mnie w szpitalu z podejrzeniem przedwczesnego porodu. podczas badania usg na oddziale pani doktor powiediala ze nie podoba jej sie glowka kregoslup i stopki dziecka. na drugi dzien robil pan doktor jablonski i powiedzial ze z glowka wszystko w pozadku a reszty zobaczyc nie moze bo dziecko sie zle ulozylo na trzeci dzien robilo mi usg dwoch innych lekarzy i wykryli wady po czym poinformowali mnie ze dziecko ma wady i zalatwia mi miejce w klinice i przewioza jeszcze dzisiaj. pan doktor jablonski moj prowadzacy przyszedl i poinformowal mnie ze tam w klinice beda wiedzieli co z tym zrobic i ze dziecko ma wady. jak sie okazalo na miejscu w klinice moja coreczka miala rozszczep kregoslupa wade serduszka brak dolnej czesci kregoslupa wodoglowie i nozki konsko szlapowate i zly przeplyw tetniczy krwi. bylam w 26 tygodniu ciazy efekt byl taki ze ciaza musiala byc natychmiast przerwana bo dziecko mialo wielowadzie i nie dalo by rady zyc. lekarze byli w szoku ze moj lekarz prowadzacy nie zauwazyl nic przez te tygodnie a rozszczep widac juz podobno w 1 miesiacu ciazy. robil mi co miesiac pomiary glowki dlugosci cialka patrzal serduszko i do dzis niewiem dlaczego nie zauwazyl dlaczego nie zareagowal dlaczego pozwolil i dopuscil do takiego biegu sprawy. gdy przyszlam na oddzial w szpitalu w blachowni po zwolnienie nawet nie uslyszalam slowa przepraszam. nic kompletnie nic. pozniej dowiedialam sie ze nie tylko ze mna tak postapil. wiec dzis juz nie polece pana doktora nikomu wrecz przeciwnie bede odradzac zeby juz zadna kobieta nie musiala przechodzic takiego dramatu jak ja bo tego co przeszlam nie da sie opisac zadnymi slowami

OD 20 LAT JESTEM JEGO PACJENTKĄ WE WRZOSOWEJ-OBECNIE W POCZESNEJ-ŻADKO PRYWATNIE W WANATACH- JOLANTA ZIELIŃSKA-CZĘSTOCHOWA.INTERNET TO WSPANIAŁA RZECZ-TYLKO ŻE MOŻNA NIESTETY OPLUĆ KAŻDEGO BEZ KARY-TO PRZECIEŻ NIC NIE KOSZTUJE -DAMO ZE WSI.

A Ty "koleżanko"nie pouczaj innych bo podpisu pod Twoją opinią też nie ma. Idź do niego na wizytę do przychodni państwowej i wtedy pogadamy o jego podejściu do pacjenta i profesjonalizmie.

Rodziłam pod ,,okiem' dr JABŁOŃSKIEGO dwa razy- oczywiście bezproblemowo jak to u niego.Zawsze na oddziale są liczne jego pacjentki-o czymś to świadczy.ŻADNA NIE NARZEKAŁA NA P. DOKTORA. Do drugiego mojego porodu przyjechał bezinteresownie w nocy. A wy-drogie koleżanki miejcie cywilną odwagę i podpiszcie się pod waszymi wpisami-anonomami wszyscy się brzydzą.

Do drugiego mojego porodu przyjechał bezinteresownie w nocy.

Bardzo kiepski lekarz. Byłam u niego na wizycie w przychodni i jestem po prostu oburzona jego postawą zarówno wobec mojego problemu jak i samego przekazania mi szczątkowych informacji na temat choroby. Co ciekawe, drogie Panie, on jest uprzejmy i miły tylko na wizytach prywatnych(moja znajoma do niego chodziła) a to mówi o nim bardzo wiele! Nie jest to absolutnie lekarz z powołania, jednakowo odnosi się do każdego problemu tzn. zupełnie bezosobowo i obojętnie. Uważajcie dziewczyny i kobiety na ten niebezpieczny typ rutyny jaki prezentuje Pan doktor.

Polecam Dr.H.Jabłońskiego Jest dobrym doktorem:-)

Polecam Dr.H.Jabłońskiego Jest dobrym doktorem:-)