lekarz Henryk Jabłoński

Byłam u niego parę lat temu na wizycie i ... naprawdę wyszłam wściekła! Chciałam prosić o pomoc w wyborze jakiejś metody antykoncepcyjnej, gdyż miałam 20 lat i niespieszno było mi wtedy do macierzyństwa. Niedość, że był dla mnie nieuprzejmy to potraktował mnie jak dziecko, a jego zaproponowaną metodą antykoncepcyjną było "brak seksu- brak ciąży"... Masakra!

Nie chce oceniać kompetencji zawodowych lekarza bo miałam u niego jedną wizytę ale to wystarczyło. Z drugiej strony na kompetencje składa się też podejście do pacjenta... W poczekalni u lekarza nikogo(a u takiego rzekomo dobrego lekarza raczej powinni być stale pacjenci), lekarz oschły, każde słowo trzeba było siłą od niego wyciągać, robił łaskę że przyjmuje pacjenta. Nieuprzejmy i gburowaty, nie informuje o wykonywanym badaniu. Generalnie to najgorszy lekarz z jakim się spotkałam.

Lekarz owszem,czytając wczesniejsze wypowiedzi -"w porzadku"kolokwialnie mówiąc,ale do momentu jeśli wszystko jest w porzadku z kobieta i dzieckiem.W momencie kiedy dzieje się cos nie tak,jest jakiś problem,umywa ręce od wszystkiego...Ja chodząc do niego całe 9 m-cy,było wszystko w porządku,ale od momentu kiedy znalazłam się w szpitalu na Blachowni-tam pracuje dr.Jabłoński zaczęły się problemy.Urodziłam przez cesarskie cięcie,popełniono wiele błedów,a lekarz Jabłoński,który powinien bronić racji swojego pacjenta,solidaryzował sie ze swoimi kolegami,nie koniecznie z tego samego oddziału,pomimo że dosakonale sobie zdawał sprawe ze popołniono błedy podczas operacji.po porodzie kiedy wrociłam do domu zaczeły sie jeszcze większe problemy.Znalazłam się w spzitalu z gorżaczka 41,6(juz nie na położnictwie),lekarze nie wiedzieli co się dzieje,robiono mi mase badań,szereg lekarzy badał mnie,przeżyłam koszmar.Finał był taki że pękła mi rana ,bo podczas operacji wprowadzono mi infekcję.Zasługą tego był właśnie dr.Jabłoński...Dzieki niemu nie spedziłam pierwszych,najwazniejszych tygodni z dzieckiem i doświadczyłam tego,czego nikomu nie życze..po czasie dowiedziałam się ze nie byłam jedynym tego typu przypadkiem.Wiele kobiet,które rodziły u niego,zostały źle wyczyszczone lub wprowadził im infekcje.Nie polecam .ZDECYDOWANIE NIE!!!Może tym komentarzem uchronie inne kobiety od tego wszystkiego,co ja sama przeszłam...

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana dr. Zarówno prywatnie jak i w przychodni podchodzi do pacjenta tak samo:) Prowadził moją ciąże i wszystko było ok. Późniejsze wizyty po porodzie też odbieram pozytywnie. Odpowiedzi na zadawane pytania wyczerpująco udziela. 100 % polecam

dzieki swojemu doświadczeniu zawodowemu,kompetencjom,szybkiej diagnozie moge z czystym sumieniem powiedzieć życie mi uratował!!bardzo konkretny,uprzejmy lekarz!!

super lekarz gdyby nie on nie byloby mojego sloneczka ma dziś dwa latka polecam

super lekarz gdyby nie on nie byloby mojego sloneczka ma dziś dwa latka polecam

Od razu widać ,że jest to lekarz z duzym doświadczeniem.Może nie zawsze uprzejmy,ale za to rzeczowy i konkretny.Polecam ;-))

Gorąco polecam!Lekarz który naprawdę pamięta o pacjencie.

Gorąco polecam!Lekarz który naprawdę pamięta o pacjencie.

Lekarz godny polecenie. Poświęca pacjentce dużo czasu spokojnie odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo kontaktowy i zna się na swojej pracy.

Kompetentny, uprzejmy, kontaktowy, serdecznie wszystkim polecam.

Kompetentny, uprzejmy, kontaktowy, serdecznie wszystkim polecam.