Henryk Sołdra

2,5
2,4

Lekarz posiadający bardzo duże zaległości zarówno w sferze wiedzy medycznej jak i kultury osobistej. Żałuję, że przy pytaniu "Czy jest uprzejmy?" nie ma skali ujemnej. Nieprzyjemny i niekompetentny.

Bardzo polecam!Jest lekarzem bardzo oddanym i troszczącym się o pacjenta!W sytuacji gdy inni lekarze nie mogli przyjąć pacjenta, doktor Henryk Sołdra nikomu nie odmówił pomocy, zawsze przyjmował i poświęcał swój czas. Jako pacjent lek.Henryka Sołdry jestem bardzo zadowolony!Takich lekarzy, niestety, jest coraz mniej.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza, ignorant, totalnie brak mu kultury, lekceważy pacjenta, widać ewidentnie, że ten pan zatrzymał się w czasach PRL-u...kiedy wystarczyło, że jest się lekarzem na papierze. Teraz sam dyplom to stanowczo za mało, trzeba umieć być człowiekiem i szanować pacjenta, wiedzieć co to empatia!

Ignorant,wiecznie nie mający czasu.Przepisuje mnóstwo leków bez jakichkolwiek badań.